реклама
КОМАНДА

Телеканал «Бориспіль» — це інформаційно-розважальний телеканал, оперативний засіб масової інформації у місті Борисполі та ефективний рекламоносій для рекламодавців.

Телестудію і телеканал створено у 2007 році за підтримки Бориспільської міської ради та трудового колективу з метою висвітлення новин та подій міста Борисполя. Саме тоді і почалася клопітка робота над розвитком телеканалу та завоювання симпатій глядачів.

Завдяки наполегливості та креативному підходу до роботи, телеканал «Бориспіль» активно розвивається. На сьогодні молодий колектив каналу готує та випускає багато оригінальних аналітичних та розважальних телепроектів, якість та оперативність подачі новин на досить високому рівні.

Телевізійний канал «Бориспіль» — єдиний телеканал у місті, який транслюється в ефірі завдяки кабельній мережі міста, що нараховує більше 15 тисяч абонентів.

Досить активно розвивається наше інтернет-телебачення. Всі матеріали телеканалу оперативно розміщуються в інтернеті та у соціальних мережах, що дає змогу нашим глядачам оперативно отримувати інформацію або переглядати її у будь-який зручний час.