ЗВЕРНЕННЯ КОМАНДУВАННЯ БОРИСПІЛЬСЬКОГО ГАРНІЗОНУ ДО МЕШКАНЦІВ МІСТА ТА РАЙОНУ
05.05.2017
186

Протягом місяця почастішали випадки проникнення цивільних осіб на території військових частин ЗСУ та запуску над ними безпілотників. Тому було прийнято рішення про посилення режиму охорони військових об'єктів.

Звернення командування Бориспільського гарнізону до мешканців міста та району

Цими днями, у декількох військових частинах Повітряних Сил Збройних Сил України розташованих у різних військових гарнізонах, силами оперативно-чергових служб було успішно попереджені спроби проникнення цивільних осіб на територію військових об’єктів, що охороняються. Керівництво Бориспільського гарнізону застерігає від провокаційних дій поруч з військовою частиною. Адже військовослужбовці добових нарядів, відповідно до статутних обов’язків, мають право застосовувати зброю під час несення служби.
Будь-які порушення пов’язані з проникненням на територію військового об’єкта, використанням безпілотних літальних апаратів над військовими частинами та розташуваннями військових підрозділів, а також над базами, складами та арсеналами або на підльоті до них будуть збиватися без попереджень, причетні до таких інцидентів особи – затримуватися та притягатися до відповідальності згідно з законодавством України.
Звертаємось до громадян з проханням повідомляти Командування Бориспільського гарнізону, правоохоронні органи (Службу безпеки України, Національної поліції у Київській області), про підозрілих осіб поруч з військовими об’єктами або в місцях розташування військ. Телефони гарячої лінії у Бориспільському гарнізоні:
  • (04595) 6 24 95 (черговий військової частини А2215 Повітряних Сил Збройних Сил України);
  • (044) 454 45 05 (телефон довіри Служби безпеки України у Київській області);
  • (04595) 6 23 91 (черговий Національної поліції України у м. Бориспіль).
ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ