реклама
ЗЛОДІЯ В ЗАКОНІ НА ПРІЗВИСЬКО «ПЕЦО» ЗАТРИМАЛИ В АЕРОПОРТУ «БОРИСПІЛЬ». ФОТО
03.08.2017
72

В аеропорту «Бориспіль» столичні поліцейські затримали російського злодія в законі на прізвисько «Пецо». Про це повідомляє перший заступник голови Нацполіції В'ячеслав Аброськін на своїй сторінці у Facebook. [gallery columns="1" link="file" ids="8700"]

Про цього злочинця відомо, що за "службу в ФСБ" замість 22 років позбавлення волі він отримав "бонус" та відбув покарання лише два роки.

За словами В'ячеслава Аброськіна, в аеропорту «Бориспіль» цей росіянин пред'явив підроблений паспорт громадянина України.

«Аналізуючи інформацію, отриману під час служби на Донеччині, коли затримували злочинців з окупованої території, а тепер вже співставляючи з інформацією, яку отримую з мирних областей України, можу тільки ще раз сказати, що російським злочинним авторитетам і так званим кишеньковим "злодіям в законі", приблудам на службі ФСБ Росії, поставлено завдання своїми діями дестабілізувати ситуацію в нашій країні. Це вибухи, вбивства, розбійні напади, тощо – все те, що призведе до зневіри наших громадян в правоохоронних органах та державній владі», – додав перший заступник глави Нацполіції.

[gallery columns="2" size="medium" link="file" ids="8701,8702"]
ЗА ТЕМОЮ