реклама
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БОРИСПОЛЯ ЯКІСНОЮ ПИТНОЮ ВОДОЮ НА 2006-2020 РОКИ ОБГОВОРИЛИ НА ЗАСІДАННІ ВИКОНКОМУ. ВІДЕО
02.04.2018
66

Кабінет Міністрів України удосконалив нормативно-правове регулювання та механізм ведення обліку дітей шкільного віку та учнів. Тож на розгляд виконавчого комітету було винесено проект рішення. Він передбачає створення робочої групи. Під час засідання розглянули такі питання:

Обговорили затвердження фінансового плану ВУКГ на 2018 рік. Комунальне підприємство планує збільшити доходи майже на 6 мільйонів. Розглянули аналогічне питання стосовно «Бориспільтепломережі».

Розглянули питання щодо схвалення змін до Програми благоустрою міста на 2015-2019 роки. Нині передбачається капітальний ремонт скверів, майданчиків, також поточний ремонт площі Чубинського, огорож, вуличне освітлення та придбання малих архітектурних форм для благоустрою міста. Загальна вартість робіт 28 мільйонів 2600 гривень.

П’яте питання порядку денного стосувалося змін до програми забезпечення міста якісною питною водою на 2006-2020 роки. Всього обсяг фінансування збільшується на майже 6 мільйонів. Таке рішення члени виконкому підтримали.

Детальніше дивіться у відеосюжеті.

ЗА ТЕМОЮ