реклама
ЗА ГЕОРГІЇВСЬКУ СТРІЧКУ НА АВТОМОБІЛІ ВОДІЙ ЗАПЛАТИВ ШТРАФ У РОЗМІРІ 850 ГРН. ФОТО
28.08.2017
210

У Борисполі нещодавно виявили водія, який причепив до дзеркала заднього огляду георгіївську стрічку – заборонену в Україні символіку. Очевидці одразу викликали патруль. Власник вказаного автомобіля у цей час перебував на СТО на вулиці Польова, куди й вирушив екіпаж поліції. На місці інформація підтвердилася – в салоні авто патрульні виявили заборонену символіку.

Чоловік виправдовував свій вчинок, пояснюючи, що просто забувся зняти й викинути стрічку, коли вночі повернувся з Росії. Повернувшись до Борисполя, автомобіль чоловіка не заводився й деякий час стояв біля будинку.

Патрульні склали на водія протокол за ч.1 ст.173-3 КУпАП (публічне використання, демонстрація або носіння георгіївської (гвардійської) стрічки чи її зображення). Саму стрічку поліцейські вилучили. Інцидент стався 18 серпня, а вже 21 у Бориспільському міськрайонному суді відбувся розгляд справи. Відповідно до прийнятого судом рішення, чоловік сплатив штраф у розмірі 850 грн за скоєне адміністративне правопорушення. [gallery link="file" size="medium" ids="9310,9309,9311"]

За інформацією патрульної поліції Борисполя

ЗА ТЕМОЮ