реклама
ВОДІЯ МАРШРУТКИ «ПІД НАРКОТИКАМИ» ЗАТРИМАЛИ ПАТРУЛЬНІ БОРИСПОЛЯ. ФОТО
22.09.2017
93

Близько 5-ї години ранку на вулиці Київський Шлях патрульні помітили, що водій маршрутки рухається з відчиненими пасажирськими дверцятами. Інспектори одразу відреагували на це правопорушення. У чоловіка були помітні явні ознаки наркотичного сп’яніння. Водій погодився на проходження тесту в медичному закладі, відтак патрульні доставили його до Бориспільської центральної районної лікарні.

Там громадянин намагався уникнути відповідальності, вдавшись до хитрощів. Під час здачі аналізу, за допомогою якого можливо встановити стан наркотичного сп’яніння, чоловік додав до зданої біологічної рідини воду. Тому перший тест не підтвердив, що водій перебуває під дією наркотиків.

Утім, патрульні зрозуміли, що щось не так і наполягли на повторній здачі аналізу вже під пильним контролем інспекторів. Друге тестування підтвердило, що водій маршрутки вживав метадон та марихуану. Окрім того, чоловік повідомив, що посвідчення водія та паспорт у нього викрали цієї ночі. На громадянина патрульні склали протокол за ст.130 КУпАП (керування в стані сп’яніння) та винесли постанову за ч.1 ст.126 КУпАП (керування без відповідних документів). Автобус залишили на місці зупинки без порушення ПДР, водія відсторонили від керування, а його керівництво повідомили про цю подію. [gallery columns="4" size="medium" link="file" ids="9842,9841,9843,9840"]

За інформацією патрульної поліції Борисполя

ЗА ТЕМОЮ