реклама
ВНОЧІ У БОРИСПОЛІ ГРУПА ПІДЛІТКІВ ВЛАШТУВАЛА СТРІЛЯНИНУ З ПНЕВМАТИЧНОГО ПІСТОЛЕТА. ФОТО
14.08.2017
107

Близько опівночі жителі Борисполя почули шум та постріли. На спецлінію 102 надійшов виклик – поблизу третьої школи невідомі порушують тишу.

Екіпаж, який вирушив на місце події, попередньо зв’язався із заявником. Чоловік повідомив, що група осіб шумно поводила себе на зупинці біля школи. А згодом один з них дістав предмет схожий на зброю та почав стріляти у собак та двох водіїв моторолера.

Патрульні виявили схожих за описом громадян. Один з них одразу почав здійснювати руками неконтрольовані рухи, а вимозі поліцейського пройти поверхневий огляд чинив опір. Поліцейським довелося застосувати фізичну силу. Під час поверхневої перевірки в одного із хлопців виявили предмет, схожий на пневматичний пістолет, вже без набоїв. На місце події викликали батьків даних осіб, адже вони ще не досягли повноліття. У дорослих патрульні відібрали розписки, а небезпечну знахідку повернули дідусеві одного з учасників події.

Шановні батьки, проводьте бесіди зі своїми дітьми щодо небезпеки, яку може нести зброя. Адже це не той предмет, який можна використовувати для розваги. Він може заподіяти шкоду як тим, хто його використовує, так і оточуючим.

[gallery columns="1" size="large" link="file" ids="9013"]

За інформацією патрульної поліції Борисполя

ЗА ТЕМОЮ