реклама
ВИВІЗ СМІТТЯ ІЗ БАГАТОПОВЕРХІВОК БОРИСПОЛЯ ЗМІНИТЬСЯ: КОМУНАЛЬНИКИ ПІДПИСУВАТИМУТЬ ДОГОВОРИ ІЗ ВЛАСНИКАМИ КВАРТИР. ВІДЕО
16.07.2018
205

Минулого тижня відбулася нарада Асоціації міст України з питань житлово-комунального господарства на чолі із заступником міністра Едуардом Кругляком. Говорили про зміни, з якими незабаром зіткнуться українці. Детальніше про це розповів міський голова під час планової наради. Під час засідання також розглянули такі питання:

Протягом минулого тижня до Бориспільського відділу поліції надійшло 430 звернень від громадян. Зі свого боку очільник патрульної поліції зазначив, що минулого тижня на дорогах міста сталося 11 ДТП.

Працівники відділу благоустрою минулого тижня оформили 3 протоколи, 8 приписів та 4 попередження. Бориспільці не завжди погоджуються із зауваженнями.

У сфері комунального господарства також зміни. Стосуються вони вивезення сміття із багатоквартирних будинків. Тож незабаром працівники КП «ВУКГ» заключатимуть договори на вивезення побутового сміття із кожним власником квартири у багатоповерхівках Борисполя.

Детальніше дивіться у відеосюжеті.

ЗА ТЕМОЮ