реклама
ВИКОРИСТОВУЙ ТА ТЕСТУЙ ДОСХОЧУ – ПРОМО ВІД ДНІПРО-М У БОРИСПОЛІ!
24.11.2017
264

«Дніпро-М» – добре знана в Україні торгівельна марка, що виготовляє та продає якісний інструмент. Проводячи традиційні промо-акції у різних містах країни, «Дніпро-М» надає змогу власноруч випробувати створену техніку усім бажаючим. У Борисполі цієї суботи (25 листопада) в рамках такої акції компанією «Дніпро-М» на розсуд зацікавленого споживача будуть представлені:

- бензо- та електропили; - ударні дрилі; - перфоратори; - шуруповерти; - зварювальні напівавтомати, інвертори та інша техніка.

Продукція від ТМ «Дніпро-М» – це найкращі пропорції ціни/якості у сучасному сегменті вітчизняного ринку інструментів. Завітавши на заплановане промо, кожен зможе скласти особисте уявлення про розмаїття продукції, взявши участь у тестуванні виробів, наприклад будуть представлені найпопулярніші бензопили із запропонованих в нашому інтернет-магазині (https://dnipro-m.ua/sadovyy-instrument/pilyi/). Приходьте і спробуйте:

- розпиляти колоду, випробовуючи бензопилу; - пробурити бетон, тестуючи перфоратор; - випробувати міць дриля, сверлячи ним метал; - спробувати вкрутити саморізи в дерево/метал шуруповертом.

Організатори також запланували цілий комплекс цікавих змагань, завдань, конкурсів та приготували чимало подарунків. На відвідувачів чекають:

- консультації фахівців; - гарантований подарунок в разі придбання продукції бренду; - приємні знижки.

25 листопада чекаємо на вас за адресою: Бориспіль, вул. Київський шлях, ринок «Новий»

[gallery link="file" size="medium" columns="2" ids="11176,11177"] Детально про промо в інших містах тут: https://dnipro-m.ua/prihodi-k-dnipro-m-na-promo-testirovanie-aktsii-podarki-2/
ЗА ТЕМОЮ