реклама
В АЕРОПОРТУ «БОРИСПІЛЬ» ІНОЗЕМЕЦЬ НАМАГАВСЯ ПІДКУПИТИ ПРИКОРДОННИКА
31.08.2017
114

В аеропорту «Бориспіль» прикордонники притягнули до відповідальності іноземця, який намагався дати їм хабар у розмірі 1000 гривень. Громадянин Азербайджану прямував авіарейсом «Київ-Баку». У ході перевірки співробітники Держприкордонслужби виявили у паспортному документі чоловіка відмітки не встановленого зразку, які впливали на термін його реєстрації на території України.

Іноземець спробував підкупити старшого зміни прикордонних нарядів, аби той «закрив очі» на порушення законодавства України. Для позитивного вирішення свого питання чоловік запропонував співробітнику відомства неправомірну грошову винагороду в сумі 1000 гривень.

Через порушення терміну перебування в Україні громадянина притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 203 ч. 2 КУпАП (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України), а за виявлення ознак злочину передбаченого ст. 358 ККУ (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) повідомлено представників лінійного відділу Національної поліції.

Джерело: ДПСУ

ЗА ТЕМОЮ