реклама
В АЕРОПОРТУ "БОРИСПІЛЬ" ІНОЗЕМЕЦЬ НАМАГАВСЯ ПІДКУПИТИ ПРИКОРДОНИНКА
Роман Шимко
07.03.2018
68

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» у черговий раз зафіксували спробу підкупу.
Під час оформлення пасажирів рейсу «Київ-Єреван» від 49-річного іноземця, який прямував з України надійшла пропозиція неправомірної грошової винагороди за сприяння у безперешкодному перетині державного кордону та "закриття" очей на притягнення його до адміністративної відповідальності через перевищення терміну перебування на території України. Позитивно вплинути на вирішення питання громадянин Вірменії спробував за допомогою дачі хабара у розмірі 100 доларів США. Сподівання чоловіка не справдились, а прикордонник відповів категоричною відмовою. Крім цього, через такі дії іноземця для подальших правових дій передано співробітникам Нацполіції.
Також днем раніше в столичному аеропорту "Київ" прикордонники зафіксували подібний випадок. Там 60-річна Житомирянка за надання їй переваг в перетинанні державного кордону намагалась дати прикордонникам 20 євро. Кошти жінка вклала в паспортний документ та надала для перевірки інспектору.

Нагадаємо, за спробу дачі хабара в Україні передбачена кримінальна відповідальність, а саме ст.369 ККУ "Пропозиція або давання хабара".

За інформацією прес-служби ОКПП "Київ"


ЗА ТЕМОЮ