реклама
У БОРИСПОЛІ ЗВЕЛИ НОВОБУДОВУ КЛАСУ «КОМФОРТ» З ДВОРІВНЕВИМИ КВАРТИРАМИ ТА РОЗКІШНОЮ ІНФРАСТРУКТУРОЮ. ВІДЕО
16.01.2018
112

Населення Борисполя налічує понад 60 тисяч мешканців. Місто невпинно розширюється, розквітає його інфраструктура, зводиться значний обсяг квадратних метрів житла. Компанія «Альтіс-Девелопмент» добре відома бориспільцям як найдійний забудовик, який зводить якісне житло. За останні кілька років «Альтіс-Девелопмент» збагатив ринок новобудов Борисполя, презентувавши житловий комплекс «Первоцвіт», зданий у 2015 році. А восени цього року завершено будівництво Житлового будинку № 1 і розпочато зведення нового житлового комплексу «Graphite». Житловий будинок №1, будинок-велетень класу «комфорт», розташований на вулиці Толстого 1, на перехресті вулиць Бандери, Толстого, Лютневої та Головатого. Будівництво розпочато у 2015 році. У 2017-му будинок ввели в експлуатацію. Загалом комплекс складається із 5 секцій і має 264 квартир.

Житловий будинок № 1 має розкішну внутрішню інфраструктуру, яка включає ландшафтний дизайн із величезним розмаїттям рослин, дитячі майданчики із сертифікованим безпечним обладнанням, спортивні майданчики для тренування та гри у міні-футбол і баскетбол. Крім того передбачено окреме місце для сімейного відпочинку, біля під’їздів встановлені велопарковки, а декоративне вечірнє освітлення додає затишку у дворі.

Є у житлового будинку №1 і родзинка – багаторівневі квартири, які дозволяють більш функціонально розмежувати життєвий простір, на відміну від звичних однорівневих.

Детальніше дивіться у відеосюжеті.

ЗА ТЕМОЮ