реклама
У БОРИСПОЛІ ЗАТРИМАЛИ ЖІНКУ З ФАЛЬШИВИМ ПАСПОРТОМ. ТРИВАЮТЬ ДОПИТИ ТА СЛІДЧІ ДІЇ. ФОТО
02.08.2017
53

Екіпаж ГФ «Сектор Безпеки» разом з патрульними затримали на залізничному вокзалі Борисполя жінку з підробленим паспортом. Затриману доставили до Бориспільського відділу поліції. Як з’ясувалось пізніше, вона підозрюється ще й у крадіжці та шахрайстві. Проте поки що кримінальну справу відкрито за однією статтею. Наразі тривають слідчі дії та допити. «Сектор Безпеки» на своїй сторінці у Facebook повідомляє:

Вночі екіпаж «СБ» заїхав до залізничного вокзалу для рутинної перевірки території. Людей у приміщенні було небагато. Один чоловік та скромна жіночка.

На годиннику було біля другої ночі, тож активісти вирішили дізнатися про мотиви перебування цих осіб на території вокзалу у неробочий час.

Спілкування з жінкою викликало підозру – вона не могла чітко сформулювати мету свого пізнього візиту на вокзал. Тож був викликаний патруль для більш детального встановлення особи.

Жінка спочатку заявила, що документів не має, але поліцейські виявили паспорт, детальний огляд якого показав, що фото у ньому наклеєні на оригінальні. Жінку затримали та доставили до Бориспільського відділу поліції.

Як повідомляє «СБ», пізніше з’ясувалось, що жінка працювала на ринку «Зоряний» в одному з магазинів, де поцупила касу, доки власників не було у місті. Також є припущення, що жінка брала під розписку гроші в борг та відкрила на ім'я зазначене в паспорт банківські картки.

За інформацією Бориспільського відділу поліції, стосовно жінки відкрито кримінальне впровадження за статтею 358 ККУ (підроблення документів). Тривають допити. Інформація щодо причетності громадянки до шахрайства та крадіжки перевіряється. Проводяться слідчі дії. [gallery columns="4" link="file" ids="8675,8676,8673,8674"]

Фото патрульної поліції Борисполя

ЗА ТЕМОЮ