реклама
У «БОРИСПОЛІ» МИТНИКИ ВИЯВИЛИ ІНОЗЕМЦЯ, ЯКИЙ НАМАГАВСЯ НЕЗАКОННО ПРОВЕЗТИ МЕДИЧНІ ПРЕПАРАТИ
03.02.2017
158

800 упаковок, 451 блістер, ампули, флакони та шприци з медичними препаратами невідомого виробника намагався незаконно ввезти на територію України громадянин Туреччини в пункті пропуску «Бориспіль».
Близько 20 найменувань препаратів невідомого виробника для лікування жіночого безпліддя, гормональні препарати для лікування клімактеричних розладів, для проведення допоміжних репродуктивних технологій, для лікування хвороби Альцгеймера та інші переміщував громадянин Туреччини, який прилетів до України, обравши для проходження митного контролю спрощену систему «зелений коридор».
Препарати були виявлені під час проведення вибіркового митного контролю багажу після перетину громадянином Туреччини «білої лінії», яка позначає закінчення зони спрощеного митного контролю «зелений коридор». На момент проходження митного контролю належним чином оформленої митної декларації чоловік не надав, з приводу декларування до інспекторів митниці не звертався. Дозвільних документів на переміщувані ним препарати  не мав. За протоколом про порушення митних правил у чоловіка вилучили 27 найменувань лікарських засобів. Складено протокол про порушення митних правил. Медичні препарати вилучено до винесення судом рішення у справі. [gallery columns="4" link="file" ids="2601,2602,2603,2604"]

За інформацією ГУ ДФС у Київській області

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ