ТОРГОВЕЦЬ ЛЮДЬМИ НАМАГАВСЯ ВИВЕЗТИ ЧОТИРЬОХ УКРАЇНОК В ДУБАЙ ЧЕРЕЗ АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ». ФОТО
10.11.2017
82

В аеропорту «Бориспіль» затримали торговця людьми. 32-річний громадянин Азербайджану намагався переправити чотирьох українських дівчат віком від 20 до 25 років до міста Дубай (ОАЕ) з метою сексуальної експлуатації. Встановлено, що затриманий упродовж останніх трьох років займався вербуванням та переправленням молодих українок до Туреччини та ОАЕ, обіцяючи їм значні заробітки.

В дійсності ж у жінок відбирали паспорти та змушували відпрацьовувати кошти, витрачені на оформлення візових і проїзних документів, надаючи інтимні послуги, тим самим втягуючи їх у боргову залежність.

В межах розслідування правоохоронцями також задокументовано факт переправлення зловмисником через державний кордон ще однієї 24-річної українки. Наразі затриманому готується повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини) та клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. [gallery columns="1" size="medium" link="file" ids="10905"]

Джерело: прокуратура міста Києва

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ