реклама
«СУСІДСЬКІ ВІЙНИ»: БОРИСПІЛЬКА СКАРЖИТЬСЯ БУЦІМТО СУСІДИ ПЕРЕСЛІДУЮТЬ ЇЇ РОДИНУ
14.04.2017
78

Бориспілька Наталія Сінозацька на особистому прийомі громадян цього тижня скаржилася на неправомірні дії з боку сусідів. Жінка зафіксувала на відео так званий дебош, який сусіди влаштували у під’їзді. Також пані Наталія переконана, що вони вже з 2007 року хочуть незаконно привласнити квартиру її родини. Під час особистого прийому громадян також розглянули такі питання:
  • Бориспілька Ганна Резнік проживає у районі «35-го кілометру». Жінка на особистому прийомі громадян скаржилася на дірку у підлозі її гаража. Та утворилася у результаті нівечення дороги будівельними машинами, адже нині триває будівництво.
  • Катерина Корнієнко на особистому прийомі вже не вперше. Її турбує розворотний майданчик, який планують зробити за рахунок її ж земельної ділянки.
  • Звернулася до міського голови й Наталія Сінозацька. Вона скаржилася на неправомірні дії з боку сусідів. Жінка зафіксувала на відео так званий дебош, який сусіди влаштували у під’їзді. Також пані Наталія переконана, що вони вже з 2007 року хочуть незаконно привласнити квартиру її родини.
  • А ось Любов Зінчук прийшла скаржитися на прорізку дороги біля самісінької хати.

Детальніше про питання, які розглянули під час особистого прийому громадян, дивіться у відеосюжеті.

ЗА ТЕМОЮ