реклама
СТАТИСТИКА СМЕРТНОСТІ: У 2016 РОЦІ 48 БОРИСПІЛЬЦІВ ЗАГИНУЛИ ВНАСЛІДОК НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ
07.02.2017
81

Внаслідок антитерористичної операції чимало українців загинуло від ворожих куль, проте більшість мешканців Борисполя за статистикою вмирають від отриманих побутових травм. Протягом 2016 року двоє бориспільців пішли з життя виконуючи військовий обов’язок, а 48 – від травм, отриманих внаслідок нещасних випадків. Більше п'яти з половиною тисяч бориспільців постраждали від травм невиробничого характеру. Статистику озвучив на плановій нараді перший заступник міського голови Микола Корнійчук. Також на черговій нараді розглянули такі питання:
  • У зв’язку зі збільшенням кількості призовників на строкову службу в півтора рази з 13 лютого розпочнеться проходження медкомісії мешканців району, потім Борисполя.
  • Перемовини із американською компанією щодо будівництва сміттєпереробного заводу тривають.
  • З 2017-го року з обласного бюджету сім’ям учасників АТО, які не отримували одноразову допомогу, виплачуватиметься сума в розмірі мінімальної заробітної плати. Сім’ям поранених військовослужбовців буде надано 7 мінімальних заробітних плат.
  • З міського бюджету надаватиметься одноразова матеріальна допомога сім’ям військовослужбовців в зоні АТО на контрактній основі в розмірі 10 тисяч гривень. Виплата родинам загиблих становить 40 тис грн.
  • Пограти в хокей чи просто покататися на ковзанах відтепер можна на ковзанці по вулиці Київський Шлях, 35.

Детальніше про питання, які розглянули на черговій нараді, дивіться у відеосюжеті.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ