реклама
СТАРТ КОНКУРСУ КРАСИ «МІС БОРИСПІЛЬ-2017» ТА ІНШІ ГОЛОВНІ НОВИНИ МІСТА, 5 ВЕРЕСНЯ
05.09.2017
72

Коротко про головні новини та події вівторка, 5 вересня, дивіться у програмі «Про головне».

40 бійців 15-ї бригади транспортної авіації військової частини А-2215 відправили у зону АТО для виконання покладених на них функцій і завдань. У зоні бойових дій військові прослужать рівно рік, після чого повернуться до рідних домівок.

1 млн 130 тис. грн – вартість нового покриття провулку Яновського. Раніше ця ділянка була просто засипана щебенем, однак тепер має новенький асфальт.

Спочатку він мріяв стати далекобійником, потім гонщиком та зрештою археологом. Освіту отримав психологічну, а працював взагалі телеоператором. І врешті став митцем. Віталій Назаркевич спочатку створив проморолик Борисполя, а потім загорівся ідеєю – нашому місту потрібен сувенір, який до того ж повинен бути корисним. Ось так і з’явилися оригінальні сувенірні зошити. Чому львівський хлопець став патріотом нашого міста та як вирішив створювати особливі сувеніри – дивіться незабаром в окремому сюжеті.

Розпочався прийом заявок на конкурс краси «Міс Бориспіль-2017». Якщо тобі від 18 до 28 років, ти мрієш про визнання та корону першої красуні міста – скоріш заповнюй анкету та приходь на співбесіду 22 вересня о 18:00 у Міському будинку культури. Нехай удача посміхнеться саме тобі.

Детальніше про головні події 5 вересня дивіться у програмі «Про головне».

ЗА ТЕМОЮ