СКАЗ У БОРИСПОЛІ: ДОМАШНЯ КІШКА ПОДРЯПАЛА ВЛАСНИКІВ ТА ІНШІ НОВИНИ БОРИСПОЛЯ, 12 ЧЕРВНЯ
12.06.2017
189

Коротко про головні новини та події понеділка, 12 червня, дивіться у програмі «Про головне».
  • Четвертий рік поспіль у Борисполі відбувається етно-культурний фестиваль «Козацька варта». Два дні містяни насолоджувались цікавинками української культури та народними традиціями.
  • «Мама, тато і я – спортивна сім’я», – під таким гаслом на бориспільському Колосі відбувся спортивний фестиваль. Дартс, метання гирі, забіг на самокатах та естафети – через усі ці випробування родини пройшли достойно.
  • Нетипове для Борисполя свято організували жителі вулиці Крилова. Колись вони домовилися – як тільки біля їхніх домівок відремонтують дорогу – відразу зберуться на святкування. Нині роботи завершено, тому й настав час відзначити День вулиці.
  • Сказ у Борисполі. Нещеплена від хвороби домашня кішка подряпала власницю та дітей. За даними ветеринарної медицини, у Борисполі 2017-го року офіційно зареєстровано 893 собаки, з яких щеплено проти сказу – 415 та 795 котів, з яких щеплено – 356.
  • Управління патрульної поліції в місті Бориспіль запрошує на службу. Сьогодні, 12 червня, стартує набір до лав патрульної поліції України! Розглядатимуться заявки громадян від 20 до 35 років, які вільно володіють українською мовою, мають повну загальну середню освіту та готові віддано служити людям.

Детальніше про головні новини та події Борисполя 12 червня дивіться у програмі «Про головне».

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ