реклама
ПРОКУРАТУРА КИЇВЩИНИ ЗАТРИМАЛА НА ХАБАРІ ДВОХ СПІВРОБІТНИКІВ АЕРОПОРТУ «БОРИСПІЛЬ». ФОТО
Прокуратура Київщини затримала на хабарі двох співробітників аеропорту «Бориспіль». Фото
30.08.2018
23

Прокуратурою Київської області викрито двох службових осіб міжнародного аеропорту «Бориспіль» на одержанні ними неправомірної вигоди у розмірі 141 тис грн, яку посадовці вимагали від суб'єктів господарювання за участь в тендерах.

У середу, 29 серпня, прокуратура Київської області спільно зі співробітниками УЗЕ в Київській області ДЗЕ НП України викрила службових осіб аеропорту «Бориспіль», а саме – начальника служби закупівель та начальника відділу матеріально-технічного забезпечення служби закупівель на одержанні неправомірної вигоди у розмірі 141 тис грн, яку посадовці вимагали від суб'єктів господарювання за участь в тендерах.

Так, вказані особи, використовуючи своє службове становище з корисливих мотивів, впливали на проведення тендерів із закупівлі товарів, робіт та послуг, допускаючи до участі в зазначених операціях суб'єктів господарювання, при цьому отримуючи від останніх неправомірну вигоду (так звані «відкати») в розмірі 10-20 відсотків від загальної суми тендеру. Під час затримання в однієї із вказаних осіб вилучено грошові кошти в сумі 40 тис грн, а в іншої особи – грошові кошти в сумі 101 тис грн. Наразі правопорушників затримано у порядку ст. 208 КПК України. Наразі у кримінальному провадженні проводяться невідкладні слідчі дії та вирішується питання щодо повідомлення про підозру затриманим особам. Досудове розслідування за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди) КК України триває. [gallery columns="5" size="medium" link="file" ids="17090,17089,17092,17093,17091"]

Джерело: Прокуратура Київської області

ФОТО
#НОВИНИ