реклама
ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПЕРЕВІРИЛИ СТАН АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ БОРИСПОЛЯ ТА РАЙОНУ. ФОТО
Поліцейські перевірили стан автомобільних доріг Борисполя та району. Фото
14.05.2018
84

Поліцейські здійснили весняне комісійне обстеження вулично-дорожньої мережі на території обслуговування. Комісійне обстеження триває з 5 квітня до 15 травня задля визначення стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування, вулиць населених пунктів та залізничних переїздів після закінчення зимового сезону і належної підготовки їх до літнього періоду.

Обстеження відбувається спільно з представниками Служб автомобільних доріг, облавтодорів, Укрзалізниці, комунальних організацій та органів місцевого самоврядування.

За результатами обстеження склали спільні акти, де зазначили виявлені недоліки в стані утримання вулично-дорожньої мережі, конкретні терміни та виконавців їх усунення. Інспектори відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції у м.Борисполі вручили керівникам структурних підрозділів вимоги щодо усунення недоліків та направили листи до міських і районних голів у вигляді інформації. За час обстеження патрульні склали 24 адміністративні матеріали за виявлені правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху. [gallery columns="4" size="medium" link="file" ids="14565,14567,14566,14564"]

За інформацією патрульної поліції Борисполя

ФОТО
#НОВИНИ