реклама
ПОЛІЦЕЙСЬКІ БОРИСПОЛЯ ГОДИНУ ТРИМАЛИ ЖІНКУ НАД ПРІРВОЮ. ВІДЕО
30.08.2017
150

У Борисполі жінка напідпитку вилізла на покинуту водонапірну башту і погрожувала звести рахунки з життям. Поліцейські, які прийшли на порятунок, близько години тримали її, доки не приїхали рятувальники.

26 серпня поліцейські отримали виклик від диспетчера ДСНС: поблизу вулиці Бежівка, на місці колишньої ферми, жінка забралася на покинуту водонапірну вежу і не може злізти.

Патрульні, прибувши на місце події, виявили групу людей, які підтвердили інформацію – на водонапірній вежі перебуває жінка в стані алкогольного сп’яніння та погрожує звести рахунки з життям. Наблизившись до башти патрульні побачили громадянку на верхівці резервуару, висота якого близько 30 метрів. Жінка вже перелізла через огорожу. Зважаючи на сильний стан сп’яніння стало зрозуміло – самостійно вибратися вона вже не зможе. Зволікати часу не було. Командир І роти Віталій Барсуль обережно піднявся на верхівку. Там він розпочав із громадянкою просту розмову, щоб не налякати її та дати зрозуміти, що прийшов допомогти, а не нашкодити. З часом жінка вже не могла втримуватися на огорожі, тож інспектор поспішив на поміч. Поліцейський тримав жінку та намагався витягнути її нагору, у цей час на допомогу прийшов напарник Олександр Ронський. Разом поліцейські близько години тримали громадянку. Коли на місце прибули працівники ДСНС, жінку безпечно спустили на землю. Надалі поліцейські супроводили жінку до Бориспільської центральної районної лікарні.

Дивіться відео порятунку

Джерело: патрульна поліція Борисполя

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ