реклама
«ПІДСТАВНИЙ ГРАБІЖ»: ДВОЄ БЛОГЕРІВ-ПРОВОКАТОРІВ РОЗІГРАЛИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ БОРИСПОЛЯ
15.02.2018
105

Поліцейський наряд у Борисполі днями затримав двох блогерів-провокаторів. Чоловіки вирішили перевірити правоохоронців на спритність і розіграли грабіж. Далі все пішло за їхнім сценарієм – переслідування озброєного зловмисника та затримання. Повною несподіванкою стало те, що затриманий почав дякувати поліцейським за роботу. Цього разу провокатори відбулися попередженням – їх відпустили.

Поліція Київщини попереджає любителів експериментів, які провокують різного роду ситуації, щоб перевірити реакцію перехожих, відповідних служб і в тому числі правоохоронців про відповідальність.

Згідно ст. 383 Кримінального кодексу України завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років. Пам’ятайте, в той самий час, коли ви відволікаєте поліцейських від безпосередніх обов’язків, люди, які потрапили в складні життєві ситуації, потребують справжньої допомоги.

Джерело: Головне управління Національної поліції в Київській області

ЗА ТЕМОЮ