реклама
ПІДГОТОВКА ДО «ЄВРОБАЧЕННЯ-2017»: ПРАВООХОРОНЦІ ПРОВЕЛИ НАВЧАННЯ У «БОРИСПОЛІ». ФОТО
05.04.2017
222

В аеропорту «Бориспіль» 4 квітня відбулися навчання з питань забезпечення безпеки та правопорядку під час міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення». За попередньою оцінкою правоохоронців, на пісенний конкурс прибуде щонайменше 20 тисяч гостей. За словами першого заступника міністра внутрішніх справ України генерал-полковника Сергія Ярового, окремий ситуативний центр МВС контролюватиме усю безпеку, робитиме аналітику, прогнозуватиме і оперативно реагуватиме на всі виклики, які можуть статися під час підготовки і проведення пісенного конкурсу.
«Ми розуміємо, що не всі намагатимуться просто приїхати в Україну, подивитися, а деякі матимуть й інші задуми. Тому найголовніше – передбачити все, починаючи з кордону, починаючи з аеропорту «Бориспіль». Саме тому перший етап навчань ми проводимо безпосередньо тут по порядку прикордонного контролю», – зазначив Сергій Яровий.
Він також повідомив, що під час проведення пісенного конкурсу «Євробачення» заплановано три режими роботи: посилений, піковий та надзвичайний. Прикордонне відомство вже має практичний досвід забезпечення пропуску під час масштабних заходів, набутий під час проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012». Тому Держприкордонслужба вже почала активну підготовку до «Євробачення-2017». [gallery link="file" size="medium" ids="5069,5071,5070"]

Джерело: ДПСУ

 
ЗА ТЕМОЮ