реклама
ПАРТІЮ СИЛЬНОДІЮЧИХ МЕДИЧНИХ ПРЕПАРАТІВ ЗАТРИМАЛИ В АЕРОПОРТУ «БОРИСПІЛЬ». ФОТО
21.07.2017
131

В аеропорту «Бориспіль» митники затримали партію медичних препаратів у 35 найменувань, які переміщувалися через кордон України з порушенням митних правил. Сильнодіючі препарати для лікування онкології, метаболічні гормональні препарати, препарати проти відторгнення трансплантатів, для лікування ниркової недостатності, гепатиту, безпліддя тощо намагався незаконно ввезти на територію нашої країни наш співвітчизник, який прилетів з Туреччини. Громадянин для проходження митного контролю обрав спрощену систему – «зелений коридор».

Лікарські засоби «Alimta 50mg», «Prolia», «Genotropin 5.3mg», «Femara», «Cellcept 500mg», «Cellcept 250mg», «Ketosteril», «Sandimun 100mg», «Sandimun 25 mg», «Arixtra 2.5 mg», «Aromasin tablet», «Viread tablet 245mg » «Gonal F75», «Desferal 500», «Lastet» тощо було виявлено під час проведення вибіркового митного контролю багажу на рентген-апараті.

Виявлені предмети знаходилися у дорожній валізі громадянина без ознак приховування. Рецепту, виданого на його ім’я на переміщувані лікарські засоби, пасажир не надав. З виявлених лікарських засобів громадянину було пропущено 5 упаковок кожного найменування. Складено протокол про порушення митних правил. Ліки, які переміщувалися понаднормово, вилучено до винесення судом рішення у справі. [gallery columns="1" size="large" link="file" ids="8374"]

За інформацією ГУ ДФС у Київській області

ЗА ТЕМОЮ