реклама
ПАРТІЮ СИЛЬНОДІЮЧИХ ЛІКІВ НА 800 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ЗАТРИМАЛИ У ПУНКТІ ПРОПУСКУ «БОРИСПІЛЬ». ФОТО
20.03.2018
167

У пункті пропуску «Бориспіль» зафіксували чергову спробу переміщення значної партії лікарських засобів через митний кордон України з порушенням митних правил.

451 упаковку лікарських засобів індійського виробництва намагався незаконно ввезти на територію країни громадянин України, який повертався авіарейсом з ОАЕ.

Для проходження митного контролю громадянин обрав спрощену систему – «зелений коридор». Упаковки з ліками «Votrient», «Etoposide IP», «Tenvir», «Alkacel 2», «Capegard 500», «Velpanat», «Hodpro», «Hepcfix-60», «Resof-L» «Resof», «Mitomicin 10», «Leukeran», «Thalix-100», «Bleocel» були виявлені в дорожній валізі пасажира під час проведення вибіркового митного контролю багажу на рентген-апараті, після перетину громадянином «білої лінії». Документів, що підтверджують вартість препаратів, а також рецепту, виданого на ім’я громадянина, на переміщувані лікарські засоби пасажир не надав. З виявлених лікарських засобів громадянину було пропущено 5 упаковок кожного найменування. За протоколом про порушення митних правил згідно зі ст.471 Митного кодексу України лікарські засоби вилучено до винесення судом рішення у справі. [gallery columns="1" size="medium" link="file" ids="13510"]

За інформацією ГУ ДФС у Київській області

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ