реклама
ПАРТІЮ ДОРОГИХ МЕДИЧНИХ ПРЕПАРАТІВ ВИЛУЧИЛИ У «БОРИСПОЛІ». ФОТО
14.04.2017
135

В аеропорту «Бориспіль» вилучено партію високовартісних медичних препаратів, які намагалися ввезти на територію України без відповідних дозвільних документів та без сплати митних платежів.
274 упаковки та 95 блістерів медичних препаратів «Hepcinat LP», «Hepcfix», «Natdac», «Resof», «Zoldria», «Capegard» та «Endoxan» намагалися ввезти в Україну громадяни Індії, які проживають на території України.
Чоловіки прилетіли з Індії до України транзитом через Казахстан, і обрали для проходження митного контролю спрощену систему – «зелений коридор». Препарати, які знаходилися як в ручній поклажі, так і в багажі іноземців, було виявлено під час вибіркової перевірки багажу авіапасажирів. Документів, що підтверджують вартість препаратів, а також рецепту на переміщувані лікарські засоби пасажири не надали. З виявлених лікарських засобів громадянам Індії було пропущено 5 упаковок кожного найменування, решту препаратів вилучено до винесення судом рішення у справах. [gallery link="file" ids="5415,5413,5414"]

За інформацією ГУ ДФС у Київській області

ЗА ТЕМОЮ