реклама
ПАРТІЮ ДОЛАРІВ США В ЕКВІВАЛЕНТІ НА СУМУ БІЛЬШЕ 3,5 МЛН ГРН ЗАТРИМАЛИ У «БОРИСПОЛІ». ФОТО
30.01.2018
91

Працівники Київської митниці ДФС у пункті пропуску «Бориспіль» запобігли спробі незаконного переміщення найбільшої у цьому році суми доларів США – 125 тисяч, що у гривневому еквіваленті дорівнює більше 3,5 млн грн.

150 000 доларів США намагався незаконно ввезти на територію України іноземець, який прилетів до України транзитом через Туреччину.

Для проходження митного контролю чоловік самостійно обрав спрощену систему – «зелений коридор». Валюту виявили після перетину пасажиром «білої лінії». Іноземцеві поставили запитання щодо наявності в нього готівкових коштів, на що пасажир відповів – має 75 000 доларів США. Після цього чоловіку запропонували пред`явити всю готівку в службовій кімнаті митниці. Громадянин видав готівку в розмірі 150 000 доларів США, які знаходились у відкритому паперовому пакеті, що містився в рюкзаку пасажира (ручній поклажі).

Пасажир заявив, що разом з ним подорожує громадянин Саудівської Аравії, якому належить частина грошей. З виявленої суми кожному громадянину Саудівської Аравії було пропущено 12 400 доларів США.

За протоколом про порушення митних правил вилучено 125 200 доларів США. Складено протокол про порушення митних правил. Валюту вилучено до винесення судом рішення у справі. [gallery columns="1" size="medium" link="file" ids="12591"]

За інформацією ГУ ДФС у Київській області

ЗА ТЕМОЮ