реклама
НЕЗАБАРОМ БОРИСПІЛЬ ТА ОДНЕ З МІСТ МОЛДОВИ СТАНУТЬ МІСТАМИ-ПОБРАТИМАМИ. ВІДЕО
24.01.2018
64

Незабаром Бориспіль та одне з міст Молдови стануть містами-побратимами. З яким містом побратаємося поки ще не вирішено, втім відомо, що воно розташоване біля Кишинева. Цю інформацію озвучив Анатолій Федорчук під час планової наради. Під час засідання розглянули такі питання:

Минулого тижня відбулася знакова зустріч для Борисполя. Міський голова разом із секретарем за круглим столом поспілкувалися із міністром інфраструктури України стосовно аеропорту «Бориспіль». Крім того Володимир Омелян повідомив про серйозні наміри побудови метро від Києва до аеропорту «Бориспіль».

Під час наради прозвітував начальник райвідділу поліції. Відтак протягом минулого тижня четверо бориспільців зникли безвісти.

Відтепер Бориспіль має можливість відстежувати метеоумови на території міста. А все завдяки тому, що біля міської ради департамент екології та природних ресурсів КОДА встановив автоматичний пост нагляду.

Також на минулому тижні стало відомо, що Бориспіль візьме участь у проекті Європейського союзу під назвою «Підтримка реформи поліції в Україні». Проект реалізовує поліція Швеції та управління ООН з обслуговування проектів.

Детальніше дивіться у відеосюжеті.

ЗА ТЕМОЮ