реклама
НЕОСВІТЛЕНІ ВУЛИЦІ БОРИСПОЛЯ: ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ ШУКАЛИ ПІД ЧАС НАРАДИ. ВІДЕО
28.11.2017
59

Минулого тижня до Бориспільського відділу поліції звернулося п’ять жертв з тілесними ушкодженнями, наразі полісмени встановили трьох причетних осіб. Про це повідомили на плановій нараді.

Насиченим кримінальними подіями став і початок цього тижня. У понеділок, 27 листопада, о 7:50 до одного з магазинів неподалік банку «Аваль» увірвалися невідомі особи. Відомо, що вони погрожували продавчині, проте чим все закінчилося полісмени поки не розголошують, триває слідство.

Директор «Бориспільводоканалу» Олександр Гануш повідомив, що у Борисполі протягом тижня викрадено 6 люків. Самостійно контролювати ситуацію підприємство не може, адже по місту розташовано більше п’яти тисяч люків. Тож пан Олександр звернувся за допомогою до поліції.

У суботу до опалення підключили новий спорткомплекс ліцею «Дизайн-освіта». Тож відтепер там можна активно займатися спортом.

Олег Верес озвучив актуальну проблему Борисполя – неосвітлені вулиці. Депутат міської ради звернувся до Миколи Корнійчука щодо коригування часу роботи вуличних ліхтарів

Детальніше дивіться у відеосюжеті.

ЗА ТЕМОЮ