реклама
НАВПРИСЯДКИ ПОВЗ ПРИКОРДОННИКІВ: У «БОРИСПОЛІ» ЧОЛОВІК НАМАГАВСЯ ОРИГІНАЛЬНО УНИКНУТИ КОНТРОЛЮ. ВІДЕО
04.09.2017
137

В аеропорту «Бориспіль» затримали порушника, який намагався доволі нестандартно оминути прикордонний контроль – чоловік навприсядки прокрався повз прикордонників.

Громадянин прибув на лінію паспортного контролю та, дочекавшись своєї черги для проходження контролю, вирішив обійти його. Навприсядки «винахідник» проліз між кабінами, де прикордонники здійснюють перевірку документів.

Чоловіка відразу помітили. Інспектор, який виявив порушника, затримав горе-туриста та передав оперативним співробітникам Держприкордонслужби для проведення фільтраційних заходів. Під час бесіди чоловік повідомив, що він житель Києва 1989 року народження. Свої дії порушник спочатку обґрунтував тим, що у такий спосіб хотів перевірити пильність прикордонників, а згодом сказав, що планував відлетіти до Нью-Йорка, рейсів у напрямку якого не було. Встановити особу поки не вдалося, при собі чоловік документів не мав, серед речей в нього було лише 45 копійок. Наразі порушника затримано до трьох діб з метою встановлення особи, після чого він нестиме відповідальність за свої дії згідно з чинним законодавством.

Дивіться відео з камер спостереження

Джерело: ДПСУ

ЗА ТЕМОЮ