реклама
НАРОДЖУВАТИ У БОРИСПОЛІ – ВАРТО: ЗАВІДУВАЧ ПОЛОГОВОГО РОЗПОВІВ ПРО ЗМІНИ ТА НАДБАННЯ ВІДДІЛЕННЯ. ВІДЕО
27.11.2017
635

Бориспіль – місто в якому варто народжувати! Принаймні так стверджують новоспечені матусі, які народили немовлят у бориспільському пологовому відділенні. У соцмережах містяни захоплюються як професійними і особистими якостями завідувача пологового Юрія Черниха, так і його незвичними образами – вбраннями із мультиплікаційними героями, які замінили лячні білі халати. Завідувач полового впевнений – це моментально знімає напругу вагітним.

2017-го у Борисполі народилося більш ніж 800 малюків, минулого року – 650. Щодня близько п’яти немовлят роблять перший подих у бориспільському пологовому.

Юрій Черних жартома розповів, що збирається переманити столичних породіль із лівого берега до Борисполя. Бориспільське пологове відділення поступово відходить від застарілих правил. Приміром відтепер перед пологами жінці не роблять клізму, їй не обов’язково голитися, а під час самих пологів породілля може поводитися як їй завгодно. Обіймає посаду пан Юрій 8 місяців. Порівнювати свою роботу із попередниками не береться, віджартовується – прилетів з Марсу, нічого не знає, тож нехай люди роблять висновки. Втім чоловік поділився надбаннями пологового.

Детальніше дивіться у відеосюжеті.

ЗА ТЕМОЮ