реклама
НАПАД НА КОНДИТЕРСЬКИЙ МАГАЗИН У БОРИСПОЛІ ТА ІНШІ ГОЛОВНІ НОВИНИ МІСТА, 27 ЛИСТОПАДА
27.11.2017
123

Коротко про головні новини та події понеділка, 27 листопада, дивіться у програмі «Про головне».

Сьогодні близько восьмої години ранку зловмисники намагалися нажитися на цукерках та печиві. Чоловік зайшов до одного з кондитерських магазинів, що у центрі Борисполя. Поводився неадекватно, погрожував ножем та вимагав готівку. Подейкують, що саме рішучість продавчині викликати правоохоронні органи і зупинила зловмисника. Не добившись свого, чоловік покинув магазин і зник у невідомому напрямку. Працівники поліції підтвердили факт даного злочину. Наразі проводяться слідчі дії.

Поблизу центрального входу у міський парк – бійка. Саме таку інформацію близько 5-ї години ранку у ніч з 24 на 25 листопада отримав черговий патруль загону територіальної оборони нашого міста. І дійсно – біля парку побачили групу людей, яка юрмилася навколо автомобіля Альфа Ромео на іноземній реєстрації. Автівка стояла на пішохідній зоні автобусної зупинки. Як виявилося згодом, туди водій Альфа Ромео заїхав на високій швидкості. На щастя, вчасно зорієнтувався і загальмував, тож пішоходи не постраждали. Довго не думаючи, водій спробував продовжити рух в сторону центральної алеї парку. Втім йому не дали. Бориспільці заблокували автівку та викликали поліцію.

Бориспіль частково опиниться без електроенергії. Відключення заплановані у період з 27 листопада по 15 грудня. На яких вулицях та до котрої години не буде світла дивіться в окремому матеріалі.

Детальніше про головні події 27 листопада дивіться у програмі «Про головне».

ЗА ТЕМОЮ