реклама
НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ 2017 РОКУ У БОРИСПОЛІ ПРОАНАЛІЗУВАЛИ НА ЗАСІДАННІ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ. ВІДЕО
Надзвичайні ситуації 2017 року у Борисполі проаналізували на засіданні з цивільного захисту. Відео
26.02.2018
37

Нещодавно у сесійній залі міської ради відбулося засідання керівників задіяних в сфері цивільного захисту. Вони доповіли про підсумки виконання заходів, проведених у місті 2017-го. У 2017 році в Борисполі відбулося 2 заходи, пов’язані із запобіганням виникнення надзвичайних ситуацій. Це ліквідація польових пожеж та їхніх наслідків. Одна надзвичайна ситуація була пов’язана із сильною зливою та вітром. На ліквідацію її наслідків виділили близько 280 тисяч гривень. Для якіснішої боротьби із пожежами міська служба з надзвичайних ситуацій отримала три нових автомобілі, один з яких – оперативно-рятувальний. Загалом протягом 2017-го року кількість пожеж становить 144.

Зупинились також на невирішених питаннях: часте загорання сміттєзвалища, яке знаходиться поблизу Борисполя. Також забезпечення засобами індивідуального захисту громадян.

Окреме питання – багатоповерхівки. Адже при загоранні вищих поверхів пожежники не матимуть змоги нічого вдіяти, оскільки немає відповідної техніки. Ситуацію із захворюваністю на туберкульоз, СНІД, грип, кір прокоментував завідувач Бориспільським відділенням лабораторних досліджень Андрій Веремій. 74 випадки туберкульозу зареєстровано у місті та районі 2017 року. Не краща ситуація й із захворюванням на СНІД.

Детальніше дивіться у відеосюжеті.

#НОВИНИ