реклама
НА БОРИСПІЛЬЩИНІ ВИЯВИЛИ НЕЗАКОННЕ ВИДОБУВАННЯ ПІСКУ: ВИЛУЧЕНО ТЕХНІКУ ТА АРСЕНАЛ ЗБРОЇ. ФОТО
11.09.2017
143

Прокуратура Київської області виявила незаконне видобування піску у Бориспільському районі. Проведено ряд обшуків, вилучено техніку та арсенал зброї. У п’ятницю, 8 вересня, Бориспільскою місцевою прокуратурою спільно зі співробітниками поліції та Управлінням захисту економіки по Київській області, у рамках розслідування кримінального провадження, проведено ряд обшуків за місцем видобування піску, а також на товаристві, яке здійснює вказану діяльність, і в головного бухгалтера.

У ході досудового розслідування встановлено – на території Бориспільського району, в межах Глибоцької сільської ради, функціонує піщаний кар’єр, яким на праві оренди володіє одне з товариств та здійснює видобування піску. Видобутий пісок застосовували в якості матеріалу для благоустрою, рекультивації та планування площадок Гартівського родовища площею 27,3 га.

У 2015 році на товаристві була проведена планова перевірка, під час якої встановлено порушення, серед яких – відсутність гірничого відводу. Наказом Державної служби геології та надр України дію спецдозволу на видобування піску зупинено і не відновлено.

Втім, виявилось, що протягом 2016 року товариство незаконно здійснювало видобуток піску, що порушує встановлені правила охорони надр та створює небезпеку для довкілля.

Під час проведення слідчих дій на кар’єрі виявлено та вилучено дві автівки із піском, екскаватор, також вилучено документацію стосовно діяльності вказаного підприємства. За місцем проживання головного бухгалтера товариства, під час обшуків, виявлено та вилучено: пістолети, автомати, велику кількість патронів. Досудове розслідування триває. [gallery size="medium" link="file" ids="9591,9595,9593,9596,9594,9592"]

Джерело: Прес-служба прокуратури Київської області

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ