«КОМАНДИРУ ВІДДІЛЕННЯ ДНР», ЯКОГО ЗАТРИМАЛИ В АЕРОПОРТУ «БОРИСПІЛЬ», ЗАГРОЖУЄ ДО 15 РОКІВ УВ’ЯЗНЕННЯ. ФОТО
09.08.2017
97

В аеропорту «Бориспіль» затримали так званого «командира відділення ДНР». Чоловікові повідомлено про підозру, йому загрожує до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.

Так, прокуратура Київської області спільно зі співробітниками СБУ та прикордонниками затримала у порядку ст. 208 КПК України чоловіка, який протягом листопада 2014 року по серпень 2015 року брав участь у терористичній організації ДНР.

Установлено, що затриманий громадянин України 1987 року народження в ДНР перебував «на посаді» командира відділення, мав при собі військовий квиток ДНР. За процесуального керівництва прокуратури Київської області затриманому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) КК України. Наразі процесуальним керівником внесено клопотання до суду щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування триває. Відтепер «командиру відділення ДНР» загрожує до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої. [gallery link="file" size="medium" ids="8855,8856,8857"]  

Джерело: Прокуратура Київської області

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ