КОМАНДА ДІВЧАТ ІЗ БОРИСПОЛЯ ВИБОРОЛА СРІБЛО НА МІЖНАРОДНОМУ ТУРНІРІ З ХОКЕЮ НА ТРАВІ У БОЛГАРІЇ. ФОТО
06.07.2018
80

Десять вихованок Бориспільської ДЮСШ взяли участь у Міжнародному турнірі з хокею на траві. Міжнародні змагання «Hockey 5’s Championship, Boys & Girls U15» відбулися 29 червня – 1 липня в Албені (Болгарія). У підсумку команда старшої вікової категорії (в якій грали підопічні Наталії Васюкової, тренера-викладача Бориспільської ДЮСШ) посіла друге місце, обігравши команди з Грузії, Румунії, Болгарії, програвши команді з Туреччини. Команда молодшої вікової категорії (в якій грали підопічні Марини Горохової, тренера-викладача Бориспільської ДЮСШ) стала п’ятою. Вікторія Колос, вихованка Бориспільської ДЮСШ, стала кращим бомбардиром турніру. Гра відбувалася на майданчику розміром, як хокейне поле, бити по воротам дозволялося з будь-якої точки.

У своєму інтерв’ю головний тренер збірної Наталія Васюкова наголосила: «Ми ніколи не грали в цей вид хокею, і у нас було всього одне тренування перед виїздом. Ми вчилися грати вже на місці».

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо нових перемог! [gallery size="medium" link="file" ids="15862,15863,15864"]

Джерело: Наталія Ребрик