реклама
КОЛЕКЦІЮ СТАРОВИННИХ МОНЕТ XVIII-XX СТОЛІТЬ НАМАГАЛИСЬ НЕЗАКОННО ВВЕЗТИ ЧЕРЕЗ «БОРИСПІЛЬ». ФОТО
26.12.2017
102

У пункті пропуску «Бориспіль» зафіксували зухвалу спробу незаконного переміщення зі Сполучених Штатів Америки до Одеси колекції старовинних монет XVIII-XX століть, з яких більша частина – срібні.

Понад 600 старовинних монет та 2 банкноти ХVIII-XX століть, виготовлених в різних країнах світу, знаходилися серед особистих речей нашого співвітчизника, який прямував із США до України трансфером до Одеси.

Для проходження митного контролю громадянин обрав спрощену систему – «зелений коридор», чим автоматично засвідчив, що не має предметів та товарів, обов’язкових до декларування, або заборонених для переміщення через митний кордон України. Наразі триває кропіткий процес обліку монет та банкнот, до якого залучені найкращі фахівці Управлінням протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії. Монети і банкноти буде відправлено на мистецтвознавчу експертизу, яка визначить їхню культурну та історичну цінність, а згодом їх буде вилучено до винесення судом рішення у справі. [gallery columns="1" size="medium" link="file" ids="11880"]

За інформацією ГУ ДФС у Київській області

ЗА ТЕМОЮ