реклама
КІНОТЕАТР «ЄВРОПА» ПЕРЕЖИВАЄ НЕ НАЙКРАЩІ ЧАСИ: ТРИВАЄ СУДОВА ТЯГАНИНА МІЖ ОРЕНДАРЕМ ТА ВЛАДОЮ
11.06.2018
232

Єдиний кінотеатр Борисполя – «Європа» переживає свої не найкращі часи. Експертна комісія, яка провела перевірку у вересні 2017 року, виявила ряд порушень. Через це кінотеатр рекомендували закрити, допоки проблеми не усунуть. Втім, попри заборону, сьогодні «Європа» працює у звичному режимі. 15 років тому приміщення кінотеатру передали в оренду на 25-річний термін тодішньому міському депутату та підприємцю Валерію Гордієнку. Тоді заклад вдало оновили і містяни отримали чудове місце для відпочинку. Втім з роками колись популярна «Європа» почала втрачати свій успіх. Бориспільців та міську владу занепокоїв стан кінотеатру.

У ВЕРЕСНІ 2017-ГО БУЛО СТВОРЕНО РОБОЧУ ГРУПУ ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ КІНОТЕАТРУ

До складу групи увійшли представники влади. Перевірку ініціювали через невиконання деяких пунктів договору оренди. Зокрема, йшлося про підтримку належного стану приміщення. Експертна комісія, обстеживши заклад, виявила ряд порушень: приміщення не відповідає санітарним вимогам, перебуває у занедбаному стані та потребує капремонту як зовні, так і всередині. Орендарю зробили відповідні зауваження. До усунення порушень кінотеатр рекомендували закрити.

ЗГОДОМ СПРАВА ДІЙШЛА ДО СУДУ

Через затримку із виконанням приписів місцева влада вирішила розірвати договір оренди та повернути приміщення у комунальну власність. Для узгодження подальших дій пан Гордієнко до міськради у призначений термін не з’явився. Це і стало підставою для подання до суду щодо розірвання договору. Питанням займається Олена Величко, головний спеціаліст управління ЖКГ. За її словами, наразі суддя Київського окружного адміністративного суду розглядає усі надані документи щодо приміщення кінотеатру.

«У якості доказів щодо неналежного стану приміщення кінотеатру ми додали відеозапис із місцевого телеканалу «ТРС «Бориспіль», фотодокази та висновки Бориспільського головного відділу надзвичайних ситуацій у Київській області. На 12 червня призначено судове засідання, де буде вирішена доля орендованого комунального майна», — розповідає Олена Олегівна.

СУДОВА ТЯГАНИНА ТРИВАЄ – КІНОТЕАТР ПРАЦЮЄ

Поки справа розглядається у суді, «Європа» працює у звичному режимі. За словами підприємця Гордієнка – він покращив ситуацію у кінотеатрі та провів додаткову незалежну експертну оцінку щодо виправлення попередніх недоліків. Її здійснювало ТОВ «Український центр судових експертиз». Проте ці висновки, за його словами, суперечать попереднім, місцевим.

«ЦЕ ЗАМОВЛЕННЯ». КОМЕНТАР ОРЕНДАРЯ СТОСОВНО НЕПОРОЗУМІННЯ ІЗ КІНОТЕАТРОМ

Підприємець Валерій Гордієнко прокоментував ситуацію:

«Я вважаю, що все, що відбувається довкола кінотеатру, є сфальсифікованим замовленням задля переділу комунального майна! Взаємодії із міською владою у нас немає через постійний тиск з їхнього боку. На свій захист можу сказати: я завжди вчасно сплачую податки до міського бюджету та оплачую усі комунальні послуги. Свого часу із цього приміщення я зробив заклад культури, провів належний ремонт. А тепер фактично за один день, здається, я став майже ворогом для теперішньої влади. Я хочу, щоб у Борисполі працював кінотеатр і люди отримували якісні послуги.»

Щодо відеозйомок телевізійників у кінотеатрі – пан Гордієнко категорично заперечує правдивість сюжетів та стверджує, що це схоже на монтаж. Нагадаємо, телеканал «Бориспіль» разом з комісією навідався до кінотеатру у вересні 2017-го. Після чого вийшов сюжет «Купа сміття, діряві стіни та стеля: кінотеатр «Європа» перевірила експертна комісія». Кожен може особисто переконатися у правдивості відеоматеріалу – завітавши до приміщення кінотеатру. А думку бориспільців про стан кінотеатру «Європа» можна прочитати у коментарях на одній зі сторінок у мережі facebook. [gallery columns="2" link="file" size="medium" ids="15229,15230"] Наразі ж орендар вважає, що поки не буде відоме рішення суду – немає сенсу вкладати кошти на усунення недоліків.

За інформацією газети «Вісті»

ЗА ТЕМОЮ