реклама
«КАЗКИ ДІДА ХАРИТОНА»: ХУДОЖНИЦЯ ТЕТЯНА КУЧМІЙ ПРЕЗЕНТУВАЛА У БОРИСПОЛІ УНІКАЛЬНУ ДИТЯЧУ КНИГУ. ФОТО
19.12.2017
230

У День святого Миколая до міської бібліотеки завітала справжня казка. З ялинкою та піснями працівники бібліотеки зустріли маленьких гостей – вихованців старшої групи дитячого садочку «Сонечко». Бориспільська художниця Тетяна Кучмій запросила дітей у казковий світ, презентувавши унікальну книгу «Казки діда Харитона». Видання народилося зі спогадів про дитинство художниці. Неймовірні казки вигадував улюблений дідусь Харитон, який мешкав на Миколаївщині. Тетяна Кучмій по пам’яті відновила казочки і проілюструвала їх яскравими малюнками.

Три казки, три оригінальні історії про тварин, три персонажі – котиха, водянистий цап та щедрий зайчик – перебігають з однєї казки до іншої.

Малечі Борисполя припали до вподоби такі розповіді. А цікавий сільський побут та яскраві образи, такі як: піч, сушарка, сільські тварини, гостинці від зайчика – виявились знайомими дітям. На честь Миколая зустріч закінчилась обміном подарунками – дітки презентували художниці власні поробки. Тетяна Миколаївна ж подарувала книгу читачам бібліотеки та вихованцям садочку. [gallery size="medium" link="file" columns="4" ids="11720,11726,11718,11725"]

За інформацією Бориспільської центральної міської бібліотеки

ЗА ТЕМОЮ