реклама
ІЗ «БОРИСПОЛЯ» ВІДТЕПЕР МОЖНА ВІДПРАВЛЯТИ ЛИСТІВКИ У БУДЬ-ЯКИЙ КУТОЧОК СВІТУ
12.05.2017
148

В аеропорту «Бориспіль» розпочала роботу «Пошта добра». Тепер кожен охочий мандрівник зможе надіслати листівку в будь-який куточок світу. Про це повідомляє Канал 24. Поштові скриньки розписали українські дизайнери та художники. [gallery columns="1" link="file" size="large" ids="6230"] Один з тих, хто розписав 20 особливих скриньок – художник Леонід Бернат. Каже, сьогодні листи написані від руки – рідкість.

«Самі розумієте – email, месенджери, особисті повідомлення – і люди забувають, як виглядає почерк сам по собі», – зазначає Леонід Бернат.

Листівки теж особливі – на них зображені роботи провідних українських художників, які експонують в Національному художньому музеї України. Дирекція музею каже, це хороший спосіб познайомити іноземців з культурою України.

«Ті люди, які захочуть відіслати листівку і ті, які отримають листівки, дійсно зацікавляться не тільки нашим музеєм, а взагалі Україною, її культурою і мистецтвом», – розповіла директор Національного художнього музею України Юлія Литвинець.

Надіслати листівку можна у будь-який куточок світу. В аеропорту Бориспіль скриньки будуть працювати декілька місяців, згодом їх планують продати на аукціоні. [gallery columns="2" size="medium" link="file" ids="6232,6231"]

Джерело: Канал 24

ЗА ТЕМОЮ