реклама
ГОРОСКОП НА 2018 РІК: ЩО ПРИГОТУВАВ ДЛЯ ВАС ЖОВТИЙ СОБАКА?
29.12.2017
143

Господарем нового 2018 року стане Жовтий Земляний Собака, який відрізняється добродушністю, чесністю і відданістю. 2018 рік буде урівноваженим і гармонійним, якщо ми самі уникатимемо суперечок, конфліктів та завищених вимог до оточуючих. [gallery columns="1" size="large" link="file" ids="11948"] Гороскоп на 2018 рік передбачає кардинальні перестановки на політичній та соціальній аренах. Собака не потерпить біля керма тих, хто нечесний на руку і агресивний. Господар 2018 року радить радіти тому, що маєш, а не гнатися за розкішшю і багатством. Жовтий Собака принесе удачу в робочій і фінансовій сфері. Більшість людей навіть не здогадуються які перспективи та прибуток на них чекають. Але для цього потрібно стати працьовитішим та наполегливішим, а також не втрачати оптимізму в складних ситуаціях.

Собака від природи загартована й витривала тварина, тому зі здоров'ям у 2018 році турбот не буде.

Покровитель 2018 року загалом пророкує щастя та гармонію, добро поселиться в людських серцях. Не пощастити може лише тим, хто лінується, бреше та лицемірить. Як потрібно поводитися і, чого остерігатися, щоб рік Собаки став щасливим і благополучним? По-перше, потрібно стати поступливішим і терплячішим. По-друге, не слід вплутуватися у конфлікти і «гарчати» на всіх підряд. По-третє, у будь-якій справі необхідно бути справедливим і щирим. Ось тоді гороскоп на 2018 рік принесе море позитиву, спокій душі та міцне здоров'я.

Гороскоп на 2018 рік – Овен

Гороскоп на 2018 рік передбачає Овну насичений період, в якому знайдеться місце як сюрпризам, так і проблемам. Але, якщо розумно підходити до важливих аспектів, то втрат можна уникнути. У фінансах Собака обіцяє стабільність. У любовній сфері все буде залежати не від обставин, а від вашої ініціативи. Зі здоров'ям краще не жартувати, а вчасно звертатися до лікаря.

Гороскоп на 2018 рік – Телець

Тельцю в рік Собаки сам господар буде заздрити. Хоча сподіватися тільки на удачу не варто, інакше можна відразу все втратити. Гороскоп передбачає стабільність у фінансах, нову посаду і переїзд на постійне місце проживання за кордон. Для того, щоб зміни погано не позначилися на здоров'ї, Тельцю потрібно частіше відпочивати, гуляти і дотримуватися режиму харчування.

Гороскоп на 2018 рік – Близнюки

Гороскоп на 2018 рік для Близнюків пророкує успішний період: коли і в роботі можна досягти висот, і підвищити духовний рівень, і створити міцну та щасливу сім'ю. Фінансами розкидатися не слід, навіть якщо вони не будуть вміщатися у гаманець. Зі здоров'ям у Близнюків проблем не передбачається, якщо назавжди попрощаються зі шкідливими звичками.

Гороскоп на 2018 рік – Рак

Ракам у 2018 році можна нічого і нікого не боятися, адже ви під надійним захистом Жовтого Собаки. Звичайно ж, розслаблятися не слід, особливо у фінансовій сфері. Інакше перспективні проекти перехоплять конкуренти. Гороскоп радить уважно дивитися навсібіч, щоб зустріти кохану людину. Загартовуючі процедури зміцнять здоров'я.

Гороскоп на 2018 рік – Лев

Гороскоп на 2018 рік для Лева обіцяє все найрозкішніше, перспективне і цікаве. Тільки не розгубіться, коли будете роздумувати над пропозиціями і підписувати документи. У коханні можливо все, але розсудливість має взяти верх. Якщо не смітити фінансами, то Левові можна і квартиру купити, і особистий бізнес відкрити. Почніть боротьбу зі шкідливими звичками.

Гороскоп на 2018 рік – Діва

Дівам Собака обіцяє метушливий, але цікавий рік. Якщо бути на позитиві і більше спілкуватися, то самотність вам не загрожує. В любовній сфері можлива зустріч, яка переверне життя. З фінансами все стабільно, але їх краще збирати і вкладати в особистий бізнес. Для зміцнення здоров'я Дівам слід дотримуватися режиму харчування і не хандрити.

Гороскоп на 2018 рік – Терези

Терезам 2018 рік не віщує нічого поганого і негативного, але багато чого буде залежати від внутрішнього настрою і самоконтролю. Якщо Терези загострять увагу на важливих аспектах життя, то стануть переможцями. У любові та кар'єрі буде помітне зростання, тому сумувати приводу немає. Щодо здоров'я – необхідно зміцнювати імунітет та одягатися «по погоді».

Гороскоп на 2018 рік – Скорпіон

Скорпіону гороскоп на 2018 рік радить бути завжди пильним, тоді життя буде схоже на прекрасну казку. Не ставте собі палиці в колеса, якщо доля підкине шанс змінити роботу, влаштувати особисте життя і отримати гідну посаду. Щодо здоров'я – Скорпіон «міцний горішок», але банальна застуда може «вкласти» у ліжко навіть такого силача.

Гороскоп на 2018 рік – Стрілець

Жовтий Собака пророкує Стрільцю майже ідеальні часи: коли і грошей вистачає, і в любові можна скупатися. Але зазнаватися Собака не радить, інакше можна все одразу втратити. У покупках Стрільцеві потрібно бути економнішим, а у спілкуванні з людьми стриманішим. Ну, а щоб виглядати молодше і стрункіше, не варто забувати про дієту і спорт.

Гороскоп на 2018 рік – Козеріг

Гороскоп на 2018 рік не радить Козерогам мріяти і спочивати на лаврах завчасно. Працювати доведеться за сімох, щоб налагодити фінансове становище і досягти грандіозних успіхів. Проте в любовній сфері ні хмаринки, ні краплинки. Собака особисто познайомить Козерога з людиною, якій він без сумніву зробить офіційну пропозицію.

Гороскоп на 2018 рік – Водолій

У 2018 році Водолію ніщо і ніхто не загрожує, окрім самого себе. Якщо оптимістичний настрій не розтрачений, то можна сподіватися на успіх і благополуччя. Гороскоп пророкує чимало гарних новин, вірних друзів та яскравих подій в особистому житті. Щоб імунітет і здоров'я були на високому рівні, потрібно не забувати про спорт, дієту і пробіжки.

Гороскоп на 2018 рік – Риби

Рибам гороскоп на 2018 рік пророкує чимало цікавого і неоднозначного. Щоб не упустити можливості реалізуватися, потрібно працювати і налагоджувати ділові контакти. У фінансовій сфері Рибам слід виключити ризики і авантюри. В особистому житті можлива доленосна зустріч та укладення шлюбу. Ну, а якщо хочете бути здоровими, то не бійтеся лікарів.

ЗА ТЕМОЮ