реклама
ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 9-15 СІЧНЯ
10.01.2017
60

Підсумуємо минулий тиждень. Для мене він пролетів дуже швидко та майже непомітно, оскільки я готувалася до Різдва та раділа справжній зимовій казці, лапатому снігу. Не помітила я складнощів та збільшеної аварійності, які пророкували астрологи. Цікаво, як зміниться ситуація цього тижня? Астрологи запевняють, що потрібно очікувати позитивних змін в особистому житті. Але, знову ж таки, тиждень буде нелегким. Тому потрібно ретельно слідкувати за своїм здоров’ям та плином життя, а також менше витрачати грошей на всілякі дрібниці.

Овен (21 березня - 20 квітня)

З цього тижня події отримають прискорений хід. Не залишайтеся осторонь та ущільнюйте свій графік справами і зустрічами. У вівторок коригуватимуться всі ваші плани на подальший рік. В особистих взаєминах підіграйте намірам партнера. Нове знайомство обіцяє сильне захоплення. Сприятливі дні: 13, 14 січня. Будьте уважні: 10.

Телець (21 квітня - 21 травня)

Ситуації цього тижня будуть розвиватися на двох рівнях – зовнішньому і прихованому. Багато з того, що відбувається, ви не могли передбачити. Будьте уважними на трасах і в небі неспокійно, а в поїздках слідкуйте за документами і багажем. Всі угоди і домовленості потрібно відразу фіксувати. Це унікальний тиждень у любовному житті Тельців. Не виключений таємний або платонічний роман. Сприятливі дні: 11 та 13. Будьте уважні: 15 січня.

Близнюки (22 травня - 21 червня)

Не поспішайте давати хід новим справам. Вас чекає багато несподіваних новин, які вирішують долю партнерства. Фінанси і спільна власність – головні теми обговорень. Не слід ховати заначки – їх знайдуть. Пропозиції, які ви отримаєте до четверга, будуть безкорисливі. Це авантюри, які не принесуть вам доходу. В особистих взаєминах позитивних змін можна чекати з п'ятниці. Сприятливі дні: 11, 14 січня. Будьте уважні: 10.

Рак (22 червня - 23 липня)

З понеділка краще взятися за одну велику справу, ніж розпорошувати увагу на кілька, та ще з різних областей. Не змінюйте будь-що в кар'єрі до п'ятниці. Ви відчуєте несподівану підтримку. Друзі, які добре знають ваші особливості, можуть підштовхнути на правильний шлях. З п'ятниці очікуйте новин здалеку. Це хороший день для нового партнерства в будь-якому варіанті. Сприятливі дні: 11 та 15. Будьте уважні: 9 січня.

Лев (24 липня - 23 серпня)

У понеділок і вівторок не поспішайте приступати до нових справ. Уникайте незнайомих ситуацій і місць, де є ризик опинитися далеко від підтримки. Пам’ятайте, що завжди мінуси можна перевести в плюси, і навіть отримати великі переваги від несподіваних змін. П'ятниця – вдалий день для звернення до держустанов, підписання контракту, реєстрації шлюбного союзу тощо. Сприятливі дні: 13, 14 січня. Будьте уважні: 10.

Діва (24 серпня - 23 вересня)

Спокійно реагуйте на критику. Не виключені навмисні провокації, з метою зайняти ваше місце або отримати цікаву роботу. Не піднімайте майнові питання в родині та не робіть великих покупок. П'ятниця – вдалий день для примирення. Сприятливі дні: 14 та 15. Будьте уважні: 12 січня.

Терези (24 вересня - 23 жовтня)

Перенапруги уникнути тяжко, тому хоча б забезпечте собі якісне харчування та повноцінний сон. Аби знайти спільну мову з партнерами, доведеться піти на поступки. Багато що буде вирішуватися опосередковано, за зачиненими дверима та у великій залежності від особистих взаємин. Серед колег краще зайняти миротворчу позицію. У вихідні сидіти вдома небажано. Вам буде щастити – і це потрібно використовувати. Сприятливі дні: 13, 14 січня. Будьте уважні: 9.

Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)

У вас достатньо енергії для будь-яких видів діяльності. Але жорстких планів краще не будувати, оскільки можливі несподівані ситуації та завдання. На початку тижня можливий збій у системах зв'язку, втрата або витік інформації. Не слід без особливої необхідності відвідувати небезпечні місця і мати при собі багато грошей. П'ятниця вдалий день для кохання і душевного спілкування. Сприятливі дні: 11 та 13. Будьте уважні: 10 січня.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)

Головне завдання на цьому тижні – не конфліктувати з колегами. Тримайте критику при собі, навіть якщо ви маєте рацію. У вівторок стежте за особистою безпекою і не ризикуйте грошима. Середа – вдалий день для покупок, поліпшення іміджу і здоров'я. Жінки приємно проведуть час із подругами. Субота – вдалий день для сердечних справ і зустрічей з друзями. Сприятливі дні: 14, 15 січня. Будьте уважні: 12.

Козеріг (22 грудня - 20 січня)

На цьому тижні приймайте пропозиції як ділового, так і особистого характеру. Можливо, доведеться зважитися на щось без обдумування. Козероги-начальники можуть набирати в штат нових співробітників. Субота – вдалий день для підписання контракту та укладення угоди. Будь-які зміни в особистому та діловому житті в цей день мають прекрасні перспективи. Сприятливі дні: 14 та 15. Будьте уважні: 11 січня.

Водолій (21 січня - 19 лютого)

Цього тижня ваші погляди на життя, а також справи можуть різко змінитися. Вибір доведеться робити швидко, тому важливий ваш фізичний тонус. Будьте обережні в тому, що стосується здоров'я, не використовуйте нових методів лікування на цьому тижні, але варіанти розглядайте. Вівторок – аварійний день, Водолії потрапляють у групу ризику. В особистих взаєминах все може бути краще або ж гірше нікуди. Однак, вже у п'ятницю ви зрозумієте в чому виграли. Сприятливі дні: 13, 14 січня. Будьте уважні: 12.

Риби (20 лютого - 20 березня)

Фортуна повертається у бік Риб. Щось у вашому житті може розпастися або зникнути, але ви від цього так чи інакше виграєте. Нові перспективи сприятливі. У вівторок не ризикуйте грішми. Для кохання і особистих взаємин цей тиждень може спонукати до змін. Постарайтеся не обманювати партнера навіть у дрібницях. Справа, розпочата в п'ятницю, обіцяє успіх. Контролюйте свої почуття, щоб не втратити важливе. Сприятливі дні: 11, 15. Будьте уважні: 10 січня.
ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ