реклама
ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 7–13 ТРАВНЯ
07.05.2018
136

Місяць на цьому тижні буде спадаючим, тому бажано нічого не починати – краще завершити старі справи.

Овен

На цьому тижні бажано вирішити максимальну кількість справ. У вас буде час і на генеральне прибирання будинку, і на облаштування грядок на дачі. У понеділок особливо добре вдаватимуться паперові справи. Не варто надто довіряти порадам сторонніх людей. У вівторок небажані далекі поїздки і відрядження. У суботу слід використовувати будь-яку можливість поспілкуватися з живою природою, хоча б помилуватися рибками в акваріумі – це допоможе заповнити розтрачені сили. У неділю спробуйте не вплутувати сторонніх людей у сімейні проблеми.

Телець

На цьому тижні необхідно продумати стратегію майбутніх дій, якщо ви хочете взяти нову висоту в кар'єрі. Успіх можливий, проте не варто занадто тиснути на оточуючих. Допомога друзів або звернення до керівництва не допоможе. Слід уникати власних ілюзій і занадто привабливих пропозицій. До четверга на роботі накопичаться проблеми, які іншим не під силу, а от ви з ними впораєтеся легко. Не пошкодуйте на них часу, це зміцнить ваші позиції. Будьте обачні при спілкуванні з колегами, оскільки можуть відкритися ваші таємниці, а це порушить спокій в родині.

Близнюки

Зараз можна сміливо втілювати в життя свої творчі та бізнес-ідеї, вони принесуть успіх і прибуток. Будьте уважні та ввічливі по відношенню до оточуючих, не забувайте про тих, хто знаходиться поруч, і не нехтуйте їхніми порадами. Розвивайте всі види співпраці та зміцнюйте особисті відносини. У другій половині тижня вам захочеться побути далеко від шуму і метушні, це позитивно вплине на ваш настрій.

Рак

На цьому тижні ви будете сильні духом, розумні й рішучі у справах, тому можете досягти успіху на будь-якому терені. Цілком реальне підвищення на роботі, особливо, якщо воно очікувалося давно. Однак бажано стримувати пориви почуттів, оскільки це може не сподобатися вашим колегам. Спробуйте не давати приводів для пліток, проявіть дисциплінованість і зібраність.

Лев

Ви, звичайно, сильні і могутні, але допомога впливових людей для просування кар’єрними сходами вам не завадить. На вас може чекати додатковий клопіт, пов'язаний з партнерами, але це принесе хороший результат. Неочікувано почнуть втілюватись у життя проекти, на які ви вже махнули рукою. Не забувайте про старі проблеми та справи, які накопичились. Їх необхідно вирішити найближчим часом, щоб вони не відсунули вашу довгоочікувану відпустку. У вихідні можливі конфлікти з близькими людьми через зайву принциповість, але при бажанні їх буде легко вирішити.

Діва

Ваша мобільність і контактність дозволить впоратися з досить складними проблемами, які виникнуть на цьому тижні. У вівторок необхідно почати реалізовувати ваші творчі задуми, інакше процес затягнеться. У четвер краще не пред'являти претензій або вимог до керівництва, це призведе до конфліктної ситуації. Не нехтуйте інформацією, яка надійде до вас в п'ятницю. У суботу можливі знайомства з цікавими і впливовими людьми, не пропустіть свій шанс, використовуйте цю можливість.

Терези

На цьому тижні на те, що відбувається, слід дивитися філософськи. Серед метушні ви зможете витягти щось корисне для себе просто спостерігаючи за розвитком подій. Брати активну участь в чужих конфліктах не варто. Якщо у вівторок ще можливий останній сплеск активності, то у другій половині тижня це може обернутися сварками з оточуючими людьми, втратою сил і можливостей. Рутинна робота може несподівано обернутися кар'єрним злетом. Неділя – прекрасний день для усамітненого відпочинку.

Скорпіон

Вам доведеться опинитися в дуже цікавій компанії. Не виключені й закордонні відрядження. Пам'ятайте – для того, щоб вважатися чудовим співрозмовником, зовсім не потрібно багато говорити, набагато важливіше вміти слухати. В кінці тижня варто поділитися з керівництвом новими ідеями – вони знайдуть позитивний відгук, це зміцнить ваш авторитет.

Стрілець

На цьому тижні спробуйте виправити неточності, які накопичилися. Великі справи встигнете зробити пізніше, поки – час для дрібниць. Зверніть увагу на вашу взаємодію з партнерами. Чи всі вони виконують зобов'язання? У середу спробуйте чергувати активну роботу і відпочинок, віддаючи перевагу останньому. Субота може виявитися днем несподіваних відкриттів і прозрінь, вирішиться багато проблем, але результати не завжди будуть такими, як хотілося б.

Козеріг

На цьому тижні вам доведеться терпляче і наполегливо просуватися вперед крутою стежкою, буде потрібно немало зусиль і часу, щоб вирішити численні проблеми і спірні питання. При цьому несподівано може прокинутися бажання давати корисні поради та всіляко вчити оточуючих жити. Але спершу подумайте, чи дійсно ваші повчання потрібні людям. У четвер спробуйте подолати лінь і активно включитися в роботу.

Водолій

Наступний тиждень сприятливий для творчості, особливо для людей мистецтва. Проте будьте готові до того, що ваше життя стане предметом пильної уваги з боку колег. Не виключені плітки та інтриги. У вівторок, максимально використовуючи свій шарм, ви можете досягти практично будь-яких цілей. В кінці тижня можливе зміцнення старих дружніх зв'язків і поява нових знайомств.

Риби

Спробуйте на початку тижня виконати роботу вчасно, це позбавить вас від зайвих питань. Ваша працьовитість буде помічена й гідно оцінена. Більшість ваших планів здійсняться. Керівництво може піти назустріч, якщо вам знадобиться більш вільний режим роботи. У четвер не варто придушувати свої творчі імпульси. Не лінуйтеся реалізовувати свій потенціал. Приділіть достатньо уваги сім'ї та дому, але через силу краще нічого не починайте. Розмежуйте такі два поняття як втома і лінь.

ЗА ТЕМОЮ