ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 6–12 СЕРПНЯ
06.08.2018
130

Цей тиждень буде важким, однак дуже перспективним. Нас очікує Сонячне Затемнення, під час якого загострюються всі життєві процеси. Тому в цей період потурбуйтесь про власне самопочуття та здоров’я своїх рідних.

Овен

Гороскоп обіцяє Овнам чимало причин для щастя. Успіх чекає вас навіть в тих справах, яких ви раніше старанно уникали. Творча праця принесе задоволення, якщо ви розплануєте її на весь тиждень. Багато подій в особистому житті Овна будуть оповиті ореолом таємничості. Однак змінювати власні принципи не варто, інакше це буде зрада самому собі. Період цього тижня для Овна виявиться вдалим у фінансовому плані: вам повернуть навіть ті борги, про які ви вже давно забули. Бажано більше спілкуватись з родичами, займатись побутом та відпочивати в родинному колі. Гороскоп не радить Овнам напружуватись фізично, особливо, якщо є проблеми з серцем чи суглобами.

Телець

Цей тиждень для Тельців пролетить непомітно, адже вони з головою поринуть в роботу. Однак все це буде не дарма і керівництво гідно винагородить вас за плідну працю. Заробітна плата виявиться більшою, ніж ви очікували. Чудовий тиждень для подорожей на далекі відстані. Тельцям варто передивитись режим харчування та відпочинку, а також акцентувати увагу на шкідливих звичках, які дуже сильно підривають імунітет. Кінець тижня ідеально підходить для відпочинку з дітьми та улюбленого хобі.

Близнюки

Тиждень принесе Близнюкам масу розчарувань, особливо в робочій сфері. Можливо, ви навіть задумаєтесь про те, щоб покинути роботу та змінити професію. Враховуйте, що необачні та спонтанні рішення можуть завдати шкоди. Плануйте тиждень так, щоб помилок було якомога менше. Не виключені суперечки та конфлікти з людьми, з якими Близнюки познайомились нещодавно. Однак все буде добре в особистому житті: ви вкотре впевнитесь в надійності близької людини. Період цього тижня підходить для реалізації домашніх та побутових справ, не забувайте про дрібниці, від яких багато чого залежить. Ділові подорожі виявляться доволі плідними та фінансово прибутковими.

Рак

Гороскоп обіцяє Ракам чудовий тиждень в професійному плані. Ви досягнете успіху в справах, які раніше ніяк не вдавалося реалізувати. З найбільшими проблемами Рак впорається легко та без сторонньої допомоги. З фінансового боку цей тиждень пройде рівно: без великих витрат та без значних заробітків. Необхідно уважніше віднестись до різних документів. Тиждень виявиться важким для сімейних Раків, можливі безпричинні конфлікти з рідними. Всі питання гороскоп радить вирішувати відразу ж, як тільки вони виникнуть.

Лев

На цьому тижні Левам варто уважніше підійти до життєвих запитань, та не відкладати побутові й фінансові проблеми на потім. Якщо відчуваєте, що самі не справляєтесь – зверніться до рідних чи друзів. Великі шанси примножити бюджет, якщо ретельно підшукати додатковий заробіток. Не варто ігнорувати пропозиції щодо роботи в інтернеті, адже вони можуть виявитись дуже прибутковими. Сприятливий тиждень для подорожей, закордонних відряджень та занять активними видами спорту. Головне – співвідносьте свої сили з можливостями.

Діва

Дівам цей тиждень подарує позитивні емоції та нове кохання. Ви будете щиро вдячні долі за такі сюрпризи. Головне, не поспішайте всім розповідати про своє щастя, інакше – наврочать. Корисно пройти комплексне обстеження, особливо, якщо Діву щось турбує – біль в серці, суглобах чи спині. Період цього тижня виявитьсся продуктивним для тих Дів, які перейшли на нове місце роботи. Ви проявите не тільки свою майстерність, а й налагодите відносини з колегами. Гороскоп радить вам уникати самотності. На цьому тижні вона вам тільки заважатиме, а от зустрічі з друзями принесуть щастя та задоволення. Легко та швидко вирішиться давня фінансова проблема.

Терези

Терезам гороскоп пророкує чудовий час, коли можна відпочити на повну, виїхати на природу та навіть знайти заняття для душі. Щоправда, у сімейних Терезів можливі проблеми з дітьми. Але якщо вирішувати всі питання поступово та без зайвих емоцій, то все пройде легко й просто. Період цього тижня принесе Терезам приємні новини здалеку, які стосуватимуться роботи чи особистого життя. Не афішуйте свої доходи та поверніть всі борги. Тиждень не підходить для службових поїздок, екстримальних видів спорту чи ризикованих вчинків. Терезам краще віднайти внутрішній спокій та готуватись до кардинальних змін в житті.

Скорпіон

Цей тиждень для Скорпіонів буде по-справжньому казковим: ви закохані та щасливі, тому не звертаєте увагу на всілякі проблеми. Якщо вам вдасться зберегти позитивний настрій, то й весь тиждень пройде на позитивному рівні. Гороскоп радить Скорпіонам потурбуватись про відпустку та продумати найближчі подорожі. Чудово складеться шопінг, вирішаться фінансові питання. Цей тиждень допоможе Скорпіонам по новому подивитись на свою роботу, можливо, ви зрозумієте, що займаєтесь не тим, чим хочете.

Стрілець

На цьому тижні Стрільців очікують перемоги, добрі справи та любовні зізнання. Можливо, вам вдасться знайти ще одне джерело доходів, що допоможе відчути власну фінансову незалежність. Гороскоп обіцяє вдалі ділові відрядження та приїзд далеких родичів. Не бажано на цьому тижні брати кредити чи позичати в рідних гроші, навіть якщо дуже сильно хочеться. Стрільцям й так потрібно вирішувати чимало запитань, тому фінансові проблеми варто залишити на потім. Не виключена серйозна несправність автомобіля чи комп’ютера, яка потребуватиме багато часу та коштів.

Козеріг

Гороскоп пророкує Козерогам впливові знайомства як ділового, так і романтичного характеру. Ви постійно будете у вирі подій та зустрічей. Що стосується кохання, то пам’ятайте про вислів «ваша доля у ваших руках». Якщо проґавите «свою людину», то ризикуєте надовго залишитись самотніми. Запасіться позитивом і тоді все пройде легко та щасливо, без тяжких проблем. Тиждень виявиться прибутковим для творчих Козерогів, а також політиків та педагогів.

Водолій

Цей тиждень у Водолія «без жертв» не обійдеться. Доведеться витратити чимало грошей, допомагати оточуючим людям та багато працювати. На все потрібно буде багато часу й сил. Цей тиждень не підходить для кардинальних змін. Бажано, щоб Водолій згадав помилки минулого, проаналізував їх та зробив висновки. Вирішуйте всі питання одразу, щоб вони не заважали вам в майбутньому. Довготривалі подорожі та ризиковані вчинки можуть виявитись небезпечними, тому краще обійтися без них.

Риби

Для того, щоб цей тиждень виявився перспективним та вдалим, Рибам доведеться багато працювати. Припиніть спілкуватись з негативними та неприємними для вас людьми, адже вони тягнуть вас на дно. В фінансовій сфері все складеться успішно, тому ви можете дозволити купити собі те, про що давно мріяли. Гороскоп радить Рибам звільнитись від заздрощів та образ, особливо якщо вони вже не актуальні. Спробуйте налагодити відносини з людьми, які щирі з вами, адже таке ставлення у наш час велика рідкість. Для реалізації нових проектів Рибам доведеться зібрати всі свої сили та на максимум увімкнути креативність. Якщо плідно попрацюєте, то отримаєте грошову винагороду від керівництва. Тиждень чудово підходить для спорту та відпочинку на природі.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ