реклама
ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 5 – 11 ЛЮТОГО
Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 5 – 11 лютого
05.02.2018
29

Тиждень буде досить спокійний. Багато хто зуміє досягти успіху у творчій та інтелектуальній діяльності, проте слід побоюватися пліткарів, і триматися подалі від скандалістів.

Овен

Тиждень може принести не завжди приємні сюрпризи. Вам необхідно проявити неабияке терпіння, інакше ділові партнери можуть скористатися вашою емоційністю і спровокувати конфліктну ситуацію. Варто відновити втрачені контакти і зв'язки в особистій сфері. Випадкові зустрічі відкриють для вас нові перспективи. Головне завдання у вихідні – не нервувати з приводу нескінченних домашніх справ і не ускладнювати відносини в родині. Діти здатні більше радувати вас, ніж засмучувати.

Телець

Без сумнівів втілюйте в життя плани та ідеї. Ситуації на цьому тижні сприятимуть прийняттю серйозних і відповідальних рішень. У вівторок будуть вдалими поїздки і відрядження. У четвер прислухайтеся до порад колег. Спробуйте переглянути ваші відносини з підлеглими, більше їм довіряйте. Якщо в суботу хтось вам запропонує вплутатися в авантюру – запам’ятайте цю людину і спробуйте надалі триматися від неї подалі.

Близнюки

Задумайтесь над ситуацією, що склалася на роботі. Пам'ятайте – все у ваших руках. Було б бажання – можна знайти і придумати багато нового і цікавого. Ваші зусилля і креатив оцінять з гідністю. Цього тижня очікуйте на додатковий прибуток та цікаві творчі пропозиції. Взагалі тиждень обіцяє бути досить неспокійним та насиченим, наповнений приємними несподіванками. Однак емоційна стійкість може знизитися, а дратівливість, навпаки, зросте. У вихідні присвятіть більше часу самому собі.

Рак

На цьому тижні вам доведеться зробити те, що ви колись відклали на потім. Сприятливий час для рутинної роботи. У найближчі дні зросте ваша творча енергія, настане сприятливий час для людей мистецтва. Почніть нові проекти у понеділок. У четвер можливі проблеми з документами, тяганина, пов'язана з вирішенням грошових питань.

Лев

На цьому тижні ви зможете похвалитися рідкісним спокоєм, витримкою, душевною рівновагою. Ідеальний час для вирішення непростих питань, що мають емоційну підоснову. Саме час розпочати реалізацію творчих ідей і задумів, незалежно від того, знайдете ви ділових партнерів і спонсорів, чи ні. Якщо виникне ідея – слід кинути все і взятися за її реалізацію. У середу і четвер вам доведеться присвятити багато сил і часу організаційним питанням, спробуйте нікуди не спізнюватися. У п'ятницю якась стара заплутана ситуація захопить ваші думки, і ви раптом знайдете довгоочікуване рішення.

Діва

На цьому тижні очікуйте на симпатію та підтримку друзів і однодумців. Рекомендується менше критикувати товаришів по роботі і спокійніше ставитися до недоліків близьких людей. Цінуйте і поважайте свою працю, інакше вашим запеклим альтруїзмом можуть скористатися недруги. У четвер ви сміливо можете розраховувати на допомогу друзів. У п'ятницю бажано відкласти поїздки і відрядження.

Терези

На цьому тижні зверніть особливу увагу на ваше кар'єрне зростання. Щоб досягти помітного успіху, вам потрібно продумувати все: як будете говорити і рухатися, який у вас імідж. А ось з ризикованими планами і діями бажано не поспішати. Спочатку проаналізуйте ситуацію.

Скорпіон

На цьому тижні вам вдасться підвищити свій авторитет і домогтися визнання своїх заслуг у керівництва. Не відволікайтеся, робіть свою справу і дозвольте іншим займатися їхніми питаннями. У середу вас може порадувати цікава інформація. Не виключено, що вас відправлять у закордонне відрядження. П'ятниця може порадувати вас новими яскравими ідеями і приємним спілкуванням. У вихідні діти повідомлять вам позитивні новини.

Стрілець

Цей тиждень може виявитися багатим на зустрічі з людьми, важливими для вас у професійному плані. Не всі вони принесуть задоволення, але спробуйте поводитися коректно в будь-якій ситуації. Четвер – вельми складний і неоднозначний день – в гонитві за своєю примхою ви можете більше втратити, ніж придбати. Спробуйте не розповідати про себе зайвого – якщо відкриється ваш секрет, краще від цього не буде нікому. Ретельно обмірковуйте кожне своє слово і дію. У вихідні порадуйте чимось близьких.

Козеріг

На цьому тижні ваша увага має бути сконцентрована на повсякденних справах і дрібних життєвих проблемах. Співпраця з діловими партнерами виявиться взаємовигідною і плідною, якщо корисливі інтереси не будуть самоціллю. Зараз сприятливий момент для виходу зі складної ситуації в особистих відносинах. Це дозволить вам просунутися вперед – до бажаної мети. У п'ятницю ніяких важливих справ починати не рекомендується. Ваша самовіддача по відношенню до родичів викличе захоплення оточуючих, але не отримає належного відгуку у них самих.

Водолій

На цьому тижні у вас з'явиться можливість створити міцну базу для нового ділового партнерства. Можливо, ви опинитеся на порозі серйозних змін в житті. Можливі надзвичайно корисні знайомства, особливо сприятлива для них – середа. У п'ятницю намагайтеся скоротити робочий день до мінімуму. Будьте обачні, поставтеся до пропозиції високооплачуваної роботи зі скепсисом. Вихідні доведеться присвятити вирішенню домашніх проблем.

Риби

На цьому тижні ви будете перебувати в центрі подій. Беріть до уваги все, що відбувається, і виконуйте завдання, яких ви воліли б уникнути. У вівторок зосередитися на робочих справах вам заважатиме дратівливість, отож не будьте занадто принципові в дрібницях. Переговори краще провести до четверга, в п'ятницю важливо доробити якомога більше з того, що було розпочато раніше. У неділю вам варто поберегти себе, спроби працювати принесуть лише втому.

#НОВИНИ