реклама
ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 4 – 10 ГРУДНЯ
04.12.2017
57

Атмосфера цього тижня обіцяє бути гармонійною. Початок зими вкрай сприятливий для саморозвитку. Цей тиждень вдалий для творчості і духовного вдосконалення. У другій половині тижня збільшиться ймовірність грубих конфліктів. У вихідні, суботу та неділю, атмосфера стане більш напруженою – будьте обережними в питаннях безпеки.

Овен

Цей тиждень буде для вас досить сприятливим, навіть мінімальні зусилля приноситимуть істотні результати. Вам необхідно нестандартно діяти в особистому житті. А ось в професійній сфері краще не експериментувати. У п'ятницю важко буде досягти взаєморозуміння з оточуючими та й перекручена інформація або її нестача може ускладнити справи.

Телець

Ви – важлива частина мозаїки, тож не зникайте надовго з поля зору колег і друзів. Ваша участь у подіях цього тижня може бути непомітна, але дуже важлива. Від вас знадобиться відповідальність і здатність тримати ситуацію під контролем. Другу половину тижня варто присвятити зміцненню відносин з родичами – влаштуйте сімейні посиденьки, вирішіть домашні проблеми.

Близнюки

Вдало підуть творчі справи, здійсняться плани, пов'язані з поїздками. Настає сприятливий період для самореалізації. Виберіть головне завдання, відсуньте подалі дрібні і не такі важливі проекти. Вам необхідно реально оцінити ситуацію, що склалася, і намагатися досягти своїх цілей. Відкладати надалі не варто. У четвер ваші швидкі і рішучі дії можуть стати для когось порятунком.

Рак

Кар'єрні питання вимагатимуть вашої уваги. На початку тижня ймовірні цікаві ділові пропозиції. Бажано не упиратися, а дати можливість подіям розвиватися поступово. У понеділок і середу приведіть папери в порядок, можливо ви знайдете і виправите допущені колись помилки. У четвер будуть вдалими ділові поїздки і відрядження. Друга половина тижня буде менш продуктивною. У п'ятницю підвищена ймовірність нерозважливих вчинків, дій під впливом засліплюючих емоцій.

Лев

Успіх неодмінно прийде до вас, якщо ви докладете максимум зусиль, аби його досягти. Не соромтеся проявити свої інтелектуальні здібності і підказати правильну відповідь іншим. Але не намагайтеся виконати складну роботу поодинці – це зіпсує відносини з оточуючими і позначиться на кінцевому результаті.

Діва

Ви можете успішно впоратися з найскладнішими завданнями, які раніше здавалися невирішуваними. У понеділок і вівторок поставтеся з обережністю до нових ділових пропозицій. У середу бажано знизити обсяг роботи, є ризик не впоратися і надто стомитися. Спробуйте об'єктивно оцінювати свої можливості. Важливі справи краще встигнути завершити до суботи. У сім'ї слід поводитися стримано, в іншому випадку не минути сварок з родичами.

Терези

Чимало сил може знадобитися, щоб врегулювати хоча б частину робочих проблем. Не варто засмучуватися, якщо на початку тижня вам доведеться зіткнутися з певними перешкодами у справах. Однак цей тиждень не позбавлений принад спілкування, ділових поїздок і свіжої інформації. У вихідні можливі зміни, які підуть вам на користь. Приділіть дітям більше часу, їм необхідна ваша увага.

Скорпіон

Обстановка у професійній сфері на рідкість вдала для активних дій, вам гарантована громадська і дружня підтримка. Тиждень в цілому благополучний, тож переважатиме гарний настрій. Стабільність вашої кар'єри буде багато в чому залежати від уміння домовлятися з людьми. Якщо доведеться укласти важливий договір – підготуйте все ретельно і кар'єрне зростання вам забезпечено.

Стрілець

Внутрішня і зовнішня гармонія вбереже вас від емоційних сплесків. У понеділок не бажано занадто розслаблятися – може виявитись, що частину справ необхідно завершити негайно. У четвер, перш ніж взятися за велику справу, правильно оцініть свій потенціал. Краще попросити поради і допомоги, ніж поводити себе як зануда і всезнайка.

Козеріг

Висока працездатність, заповзятливість і впевненість в собі будуть характеризувати вас на цьому тижні і можуть виявитися предметом заздрості оточуючих. Проблеми, які раніше здавалися нерозв'язними, розпадуться на ряд дрібних, і здолати їх буде набагато простіше. Однак не варто задирати ніс і вважати себе фахівцем у всіх областях. Рекомендується згадати і відновити старі зв'язки і знайомства, з якихось причин напівзабуті.

Водолій

На цьому тижні у вас з'явиться можливість організувати цікавий захід, укласти вигідний договір. У вівторок і середу ділові партнери можуть показати себе в правдивому світлі. Починаючи з четверга у вас будуть всі підстави радіти розвитку справ. Сприятливими виявляться дружні контакти у другій половині тижня. У вихідні уникайте розтрати сил і енергії, порожніх балачок.

Риби

Ви сповнені сил і рішучості, однак варто порадитися з близькими, перш ніж щось міняти. Деякі труднощі, що виникли на початку тижня, не стануть перешкодою для прояву вашого професіоналізму, а ось з власною впертістю доведеться поборотися. Спробуйте зберігати хороші відносини з керівництвом і колегами, будьте коректні в формулюваннях.

ЗА ТЕМОЮ