ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 30 ЛИПНЯ – 5 СЕРПНЯ
Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 30 липня – 5 серпня
30.07.2018
36

Потужне місячне затемнення й досі має значний вплив, тому цей тиждень не буде легким. Для всіх знаків зодіаку він пройде під гаслом «що посієш – те і пожнеш». Це стосується як негативних, так і позитивних вчинків.

Овен

На цьому тижні Овнам доведеться вирішувати проблеми минулого, які знову з’являться на горизонті. Вони стосуються не тільки роботи і фінансів, а й суспільних питань. Гороскоп радить плідно працювати в колективі, для того щоб побачити реальний результат. Не виключені конфлікти з вищим керівництвом, після чого вам доведеться кардинально змінити тактику дій. Ініціативні та старанні Овни досягнуть значних успіхів. Хтось піде в заслужені відпустку, а комусь доведеться розпочати нову роботу. Від далеких подорожей краще відмовитись. Творча праця на цьому тижні принесе успіх.

Телець

Тельцям гороскоп радить дивитись на життя оптимістично та з гумором. Чудово складуться ділові відрядження, переговори з закордонними партнерами та все, що стосується документації. Цей тиждень для Тельців виявиться багатим на приємні зустрічі та душевні розмови. Не хвилюйтесь, якщо потрапите в неприємну ситуацію, адже все вирішиться навіть швидше, ніж ви думаєте. Можливо, вас звинуватять в тому, що вони не робили, однак в будь-якій ситуації варто зберігати спокій, навіть якщо скандалів не уникнути. Гороскоп радить зосередити увагу на харчуванні та спорті.

Близнюки

Для того, щоб цей тиждень приніс Близнюкам успіх – варто бути уважнішими до оточуючих. Першочергово краще вирішити важливі фінансові питання. Близнюки на цьому тижні мають великий шанс заробити більше, ніж очікували. Гороскоп не радить Близнюкам витрачати нерви та час на пусті справи та розмови. В подорожі краще не відправлятись. Навряд чи вийде реалізувати все, що планували, однак не здавайтесь та продовжуйте працювати. Тиждень чудово підходить для відпочинку на природі, роботи на дачі та покупок. Романтичні знайомства на цьому тижні можуть перерости в міцні стосунки.

Рак

Гороскоп радить Ракам на цьому тижні остерігатись знайомств та не відвідувати людні місця. Можливі крадіжки, тому пильнуйте уважніше за своїми речами. На роботі можуть виникнути непередбачувані ситуації, які Ракам доведеться вирішувати самостійно. На допомогу колег та друзів не розраховуйте. Очікуйте багато побутових клопотів та вирішення фінансових проблем. Період цього тижня для багатьох раків виявиться доленосним. Особливо, якщо справа стосується особистого життя. Незапланований шопінг пройде вдало та принесе яскраві враження. На дорогах Ракам варто остерігатись аварій та штрафів.

Лев

Леви на цьому тижні можуть потрапити в неприємні ситуації та отримати проблеми зі здоров’ям, тому краще бути уважними та не розслаблятись. Якщо завчасно потурбуватись про додатковий заробіток, то можна отримати непогані гроші. Не соромтесь показати свої почуття людині, яка давно вам подобається. Гороскоп радить бути в міру відвертим, щоб потім ні про що не жалкувати. Надмірна щедрість в грошовому плані буде недоречною: зайві витрати на спокуси та задоволення можуть призвести до серйозних проблем. Тиждень мало підходить для нововведень в побутовій сфері, тому краще займатись поточними справами.

Діва

На цьому тижні Дівам варто вести себе обережніше, особливо коли мова йде про заняття спортом та фізичну роботу. Не виключені травми або перевтоми. Непроста фінансова ситуація на цьому тижні змусить Дів передивитись своє ставлення до покупок. Краще змиритись та перечекати, аніж позичати гроші в рідних чи друзів. Період цього тижня ідеально підходить для виховання дітей та зміцнення здоров’я. Якщо Діва збере всі свої сили, то зможе швидко вирішити багато проблем. В бізнесі є шанс зайняти високу посаду та знайти нових надійних партнерів. Гороскоп обіцяє великий дохід, відрядження та різноманітні грошові бонуси.

Терези

Якщо Терези хочуть провести цей тиждень без скандалів, то їм варто вести себе стриманіше. Не виключені чисельні грошові витрати. Гороскоп радить розплатитись з кредиторами, віддати борги та не порушувати закон, особливо на дорогах. У самотніх Терезів на цьому тижні є шанс зустріти «рідну душу», людина виявиться настільки приємною та близькою вам, що все інше відійте на задній план. Можна зайнятись домашніми справами та виїхати на природу. Якщо Терези проявлять себе гідно на роботі, то нова посада і підвищення заробітної плати – гарантовані.

Скорпіон

Гороскоп радить Скорпіонам нарешті здвинутись з місця та відправитись назустріч яскравим пригодам. Якщо Скорпіони перестануть боятись та зроблять те, що давно хотіли – все пройде вдало й принесе задоволення. Кардинальні зміни, такі як нова робота, або спеціальність, капітальний ремонт та покупки для будинку, теж будуть успішними. Однак, період цього тижня для багатьох Скорпіонів буде критичним в особистому житті. Не виключені розлуки, нові зустрічі та закоханість. Відміняйте все, якщо раптом відчуєте себе недобре, слідкуйте за своїм здоров’ям.

Стрілець

Цей тиждень Стрільці зустрінуть з гордо піднятою головою. Не дивуйтесь, якщо вам запропонують нову посаду та розраховуйте на глобальні перспективи в кар’єрі. Гороскоп радить відмінити всі важливі зустрічі та подорожі, інакше можна втратити більше, ніж заробити. На цьому тижні корисно сходити в сауну, на масаж або провести сеанс медитації. Нерви будуть на межі, тому потурбуйтесь про своє самопочуття. Творчі ідеї Стрільців легко стануть реальністю, однак сподіватись на миттєвий прибуток не варто. Всьому свій час – пам'ятайте про це.

Козеріг

Тиждень пройде вдало, особливо якщо Козеріг буде йти за чітко наміченим планом. Гороскоп пророкує зустрічі з давніми друзями та спілкування з родичами на побутові теми. Щоб цей тиждень пройшов спокійно, Козерогам варто направити свою енергію у вірне русло. Наприклад, закінчити роботу, яку відкладали в довгий ящик, а також потурбуватись про сім’ю. Не варто забувати й про здоров’я, адже це найдорожче, що у вас є. Зберігайте спокій, якщо потрапите в неприємну ситуацію, поряд з вами будуть ваші рідні, які допоможуть.

Водолій

На цьому тижні Водоліям позбавитись від неприємних спогадів допоможе давній та мудрий друг. Не возвеличуйте надто сильно тих, хто цього не вартий, навіть якщо це ваша кохана людина. Період цього тижня Водолій може провести в страшній метушні і непотрібних справах. Але навіть це допоможе відкрити перспективи в професійній сфері. Головне – бути напоготові та знати, чого ви прагнете. Водоліям на цьому тижні бажано побути на самоті, особливо, якщо внутрішні сили вичерпано.

Риби

Рибам цей тиждень буде здаватись дуже довгим та виснажливим. Скоріше за все, справа не в оточенні та роботі, а в особистому ставленні Риб до всього, що відбувається навколо. Якщо переконаєте себе, що ви щасливі та успішні, то зовсім скоро це стане реальністю. Гороскоп радить Рибам духовно розвиватись, навчатись та не відмовлятись від перспективних знайомств. Тиждень чудово підходить для подорожей за кордон та романтичних побачень. Не варто економити гроші на тому, що є необхідністю.

#НОВИНИ
реклама