реклама
ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 3-9 ЛИПНЯ
03.07.2017
77

Гарний час для активного відпочинку – поїздки в гори чи на море. Однак про роботу забувати не можна. Справ цього тижня буде вдосталь, тому необхідно набратися сил, енергії та приступити до їх вирішення.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Ретельно продумуйте кожний свій корок заздалегідь. Перешкоди краще усувати терпеливо та бережно. Не дозволяйте стороннім людям втручатися у ваші справи. Хороший день для вирішення питань спадку – вівторок. Відпочинок і романтика – не для вас. А ось з тяжкими справами доведеться зіштовхнутися на вихідних і в цьому вас чекає успіх. Сприятливі дні: 4, 7 липня. Будьте уважні: 3.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Цього тижня доведеться багато спілкуватися, їздити та вести активний взаємообмін із такими ж захопленими людьми. Щоб уникнути витоків енергії необхідно уникати конфліктів у сім'ї та колективі. Не пропустіть унікальну можливість укласти партнерську угоду, зайнятися новою справою – у вівторок. Шопінг плануйте на четвер. А от у вихідні залишайтеся у захищеному місці. Хобі, книга, кіно – ваш варіант відпочинку. Сприятливі дні: 7 та 8. Будьте уважні: 5 липня.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Не вирішуйте важливі питання на початку тижня. А от юриста, нотаріуса, соціальні установи можете відвідати у вівторок, адже це сприятливий час. Шукайте однодумців, презентуйте свої майстерні та ідеї. У другій половині тижня не позичайте грошей та не робіть покупки в кредит. З коханими миріться не словом, а ділом. Сприятливі дні: 3, 4 липня. Будьте уважні: 5.

Рак (22 червня – 23 липня)

Може не вистачити сил чи досвіду, щоб вирішити проблему. На допомогу прийдуть близькі та друзі, або ж хтось інший впливовий протягне руку. Вдало вирішити особисті питання можна у вівторок. А от хороший день для покупок – четвер. Зустріч із давніми знайомими – у вихідні додасть енергії та нових сил. Уникайте гір, спуску під землю та дайвінгу. Сприятливі дні: 4 та 8. Будьте уважні: 3 липня.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Час відпочити. Поїздка в гори та пікнік на природі саме те, що потрібно. Однак відновлювати сили краще на самоті. Не вкладайте велику суму грошей в інвестиції та не робіть інших суттєвих кроків. Прислухайтеся до голосу інтуїції. Не зважайте на інформацію, яку доносять з неперевірених джерел. Вирішуйте проблеми, але не робіть відразу висновки. Сприятливі дні: 5, 8 липня. Будьте уважні: 6.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Вдалий для для оформлення документів та підпису паперів день – вівторок. Не перенапружуйтеся на роботі, використовуйте якісні продукти та вітаміни. Вдалий час полюбити себе. У четвер і п'ятницю ви будете красномовні у переговорах. В особистому житті уникайте нещирості та різного роду секретів. Сприятливі дні: 4 та 9. Будьте уважні: 5 липня.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

У вівторок не впустіть шанс гарно підзаробити. Дотримуйтесь режиму економії. Спорт, а не шопінг, допоможе у боротьбі зі стресом. Не давайте нікому гроші у борг, адже можуть не повернути. У вихідні ваша енергія буде ключем, але велика ймовірність сімейних конфліктів. Тому краще провести ці дні за межами оселі. Сприятливі дні: 6, 7 липня. Будьте уважні: 3.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

На початку і в кінці тижня є небезпека самому собі зашкодити. Конфлікти із другою половинкою можуть серйозно вивести з рівноваги. Займіться справою, яка вас відволіче. Ваш день – вівторок. Завантажуйте себе справами та працюйте щосили. Спорт, поїздки, розваги плануєте на суботу. Ваша задача – нові орієнтири. Сприятливі дні: 4 та 8. Будьте уважні: 9 липня.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Якщо на початку тижня вам щаститиме – кидайте всі справи та скористайся моментом. В четвер добре займатися банківськими операціями, розподілом прибутку та інвестиціями. Для романтичних планів найкращий день – п’ятниця. А от у вихідні тема грошей – ваша Ахілесова п'ята. Не вступайте у суперечку з приводу фінансів та покупок. Небажані сімейні поїздки автомобілем. Краще займіться будинком, зовнішністю та здоров’ям. Сприятливі дні: 7, 8 липня. Будьте уважні: 6.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Очікується багатообіцяючий та одночасно нервовий тиждень. Ваші партнери будуть гіперактивні. Це може допомогти у справах, або ж роздратувати. У сімейних та любовних відносинах буде панувати мир та злагода. Не зациклюйтеся на амбіціях і принципах. Сприятливі дні: 4 та 7. Будьте уважні: 3 липня.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Остерігайтеся травм та перевантаження. Якщо ви не будете слідкувати за здоров’ям, то хвороб не уникнути. Робота потребує самовіддачі, але не подвигів. Ваша перевага – у нових ідеях. Якщо вас підтримають рідні, то досягнете великих вершин. У вихідні обходьте стороною небезпечні місця. Бережіть особисті таємниці. Сприятливі дні: 6, 7 липня. Будьте уважні: 9.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Не потрібно сперечатися з коханою людиною. Це може призвести до конфліктів. Вдалий час для далекої поїздки, зарубіжного співробітництва – вівторок. Дотримуйтесь режиму економії, а також дієти, інакше швидко наберете зайву вагу. У вихідні не ігноруйте корисні поради друга. Сприятливі дні: 4 та 8. Будьте уважні: 6 липня.
ЗА ТЕМОЮ