реклама
ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 29 СІЧНЯ – 4 ЛЮТОГО
29.01.2018
58

Тиждень з 29 січня по 4 лютого пройде під знаком місячного затемнення, тому загалом буде несприятливим. Однак цей період також надасть ряд унікальних можливостей. Найголовніша подія цього тижня – місячне затемнення 31 січня. Два дні до затемнення та два дні після – найгірший час для будь-яких справ, зустрічей та планів.

Овен

З'явиться можливість знизити темп роботи, хоча це не вплине на ваші плани, адже бажання працювати не зникне. Успішно розібравшись з найважливішими справами тижня, ви відчуєте дивну легкість. У вільний час ви зможете добре відпочити і від душі повеселитися.

Телець

Ви трохи нервуєте перед відповідальною нарадою. Однак, якщо зумієте впоратися з хвилюванням, то покажете хто справжній господар ситуації. Спробуйте виправити помилки, які накопичились в особистому житті – тоді відчуватимете себе легко і вільно, а це зараз важливо.

Близнюки

На роботі можуть виникнути цікаві творчі і навіть любовні союзи. Настає час для нових планів і задумів. Ваші ідеї принесуть прибуток і впевненість у завтрашньому дні. Не виключено, що на вас чекає приємна подорож, до того ж за рахунок роботодавця.

Рак

Ви можете зіткнутися на цьому тижні з терміновими справами. З'явиться додаткове навантаження, а зосереджуватися стане важче. Однак ви все подолаєте, хоча і не без допомоги ближніх. Спробуйте цього тижня побільше спати, вам потрібно набратися сил. Домашні та сімейні справи вийдуть на перший план. У четвер до вас може надійти важлива інформація, вам запропонують цікаву і прибуткову роботу.

Лев

На цьому тижні у вас з'явиться можливість дізнатися щось нове, кудись поїхати і збагатити себе новими враженнями. У середу перешкодою на шляху до успіху можуть стати несподівані проблеми з партнерами або конкурентами. У неділю краще не загострювати відносини непотрібними сварками, в результаті суперечки ви програєте.

Діва

На цьому тижні бажано особливо ретельно планувати свій час, тоді ви зможете завершити все намічене. У понеділок спробуйте бути стриманішим на роботі, інакше не уникнете неприємних розмов про вас за спиною. У другій половині тижня бажано дотримуватися розумної поміркованості у своїх бажаннях. Частину недільного дня доведеться присвятити залагодженню дрібних побутових проблем в сім'ї.

Терези

На цьому тижні ви можете виправити помилки, які допустили у відносинах з близькими людьми раніше. Веселий настрій та позитивні емоції, якими ви ділитеся, будуть притягувати до вас людей. Цей тиждень принесе зустрічі з друзями і знайомими, заплановані і незаплановані. Спробуйте, незважаючи на оптимістичний настрій, реально оцінити свої сили і не перевантажувати себе зайвими турботами і клопотами. Цей тиждень вдалий майже для всіх ваших починань, варто тільки максимально розумно використовувати час.

Скорпіон

На цьому тижні саме час поділитися з товаришами по роботі та керівництвом новими ідеями. Ваші задуми надихнуть колектив на подвиг, і керівництво це оцінить. Однак підвищення по службі, до якого ви так прагнули, призведе до того, що обов'язків у вас стане набагато більше. Втім, ви очевидно любите свою роботу. У неділю близькі можуть образитися на вашу неуважність. І навіть, якщо ви будете дуже зайняті, знайдіть час, аби переконати близьких, що ви їх цінуєте.

Стрілець

Ви можете придумати щось незвичайне, тим самим виділитеся з натовпу. Цього тижня буде чимало важливих справ на роботі, вам доведеться мобілізувати свої сили, важливо все поставити під облік і контроль. Суботу краще присвятити домашнім клопотам, з головою занурившись в турботи, ви відчуєте прилив сил та енергії. Коли побачите результати – будете задоволені собою. Неділя – день різноманітних приємних сюрпризів.

Козеріг

На цьому тижні не дозволяйте втягнути себе в авантюру. Легкі гроші і короткі зв'язки – не те, що вам потрібно. У середу краще не приймати серйозних рішень, небажано планувати ділові зустрічі і переговори. Друга половина тижня може бути присвячена сімейним справам. Дітям знадобиться ваша допомога в ситуації, що склалася. Придбайте для будинку щось необхідне і ваш настрій покращиться.

Водолій

Чудовий період, щоб відкрити в собі несподівані таланти і навчитися чомусь новому. Поведінка когось із близьких може наштовхнути вас на роздуми, але краще вчитися на чужих помилках. Можливо, варто піти на курси іноземної мови? Зараз важливо планувати свої дії хоча б на кілька кроків вперед.

Риби

Вирішіть життєво важливі питання, аби полегшити своє життя і поліпшити матеріальне становище. В середині тижня варто пройтися по магазинах і придбати що-небудь елегантне. У п'ятницю, можливо, доведеться принести малу жертву заради великих досягнень. У вихідні дні будьте уважнішими і поблажливішими до батьків та старших родичів.

ЗА ТЕМОЮ